“Все одно буде наша”: Лукашенко видав феєричну маячню про Україну і “втечу” Зеленського

“Все одно буде наша”: Лукашенко видав феєричну маячню про Україну і “втечу” Зеленського

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна “все одно буде наша”, що для США вона вже відходить на другий план, а президент Володимир Зеленський нібито готується покинути країну.

Про це повідомляє “Белта” з посиланням на слова білоруського диктатора під час зустрічі з представниками трудового колективу й будівельниками Білоруської АЕС, працівниками соціальної інфраструктури та жителями Островця, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН

“Україна все одно буде наша. Нікому ця Україна не потрібна. Заварушка на Близькому Сході… Я ж попереджав, коли війна почалася, Зеленському дзвонив: “Володя, послухай мене, досвідчену людину, не перший рік працюю. Як тільки десь якась заварушка, про тебе забудуть”. І що відбувається? Україна відходить на задній план. Головою треба думати, перш ніж втягувати країну в ту чи іншу авантюру”, — сказав Лукашенко. 

Свої слова він проілюстрував прикладом Афганістану, коли звідти пішли американці: “Кинули і поїхали. Точно так буде і тут”.

На думку білоруського диктатора, США — “далеко, вони великі, їм це сто років не треба”.

“Їхня політика — це каламуть, муть, муть. Заварити щось і в цій каламутній воді… Знаєте, що там рибу легше ловити. Це їхня політика. А все інше — це витратний матеріал, як в Україні сьогодні. Тому цей регіон — наш регіон. У тому сенсі, що ми разом будемо (з Україною — ред.)”, — вважає білоруський диктатор. 

За словами Лукашенка, рано чи пізно “Європа приповзе до нас, до Росії”, тому що “Європу сьогодні на частини рвуть американці, як хочуть, а вона не може чинити опір, бо в неї все на ринку Америки зав’язано: кредити, власність тощо”.

Самопроголошений президент заявив, що, дивлячись на західних політиків, йому “іноді плакати хочеться”.

“Вони ж не думають про народ. Відсидів термін, два, пішов, вкрав щось, у кишеню поклав і поїхав кудись. Точно так, кажуть, і Зеленський готується кудись змотатися”, — заявив Лукашенко, не називаючи джерела своїх домислів і чуток. 

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI