Вимагали подарунків: у Китаї сто жебраків не дали нареченому побачитися з нареченою

Вимагали подарунків: у Китаї сотня жебраків не дала нареченому побачитися з нареченою

У китайській провінції Цзянсу наречений, який приїхав у село, щоб забрати свою наречену, був оточений натовпом літніх селян, які випрошували гроші. 

Як повідомляє South China Morning Post, кортеж нареченого в селі Тайчжоу був оточений натовпом зі 100 жебраків. Вони не давали чоловікові побачитися з коханою і вимагали подарунків. Фотографії та відео з місця події широко поширилися в китайських соціальних мережах, і багато хто не міг зрозуміти, що саме сталося, інформує UAZMI.org.

З’ясувалося, що літні селяни дотримувалися стародавньої традиції “лан мен”, що перекладається з китайської як «блокувати двері». Згідно з нею, родичі нареченого повинні дати страждальцям все, що вони просять: наприклад, трохи грошей, цукру або сигарет. Іноді родичі та друзі нареченої влаштовують юнакові випробування: змушують його розгадувати загадки, співати пісні або декламувати вірші.

Читайте також: 17-річний хлопець одружився із 71-річною жінкою через 2 тижні після зустрічі на похороні. ФОТО

Якщо натовп не задоволений підношеннями, вони можуть затримати нареченого або навіть перешкодити йому взяти наречену. Історично склалося так, що мета ритуалу полягала в тому, щоб перевірити, наскільки молодий чоловік налаштований одружитися зі своєю коханою.

Організатор весілля в Тайчжоу сказав, що сім’я нареченого зазвичай заздалегідь готує невеликі подарунки, щоб роздати їх незнайомцям, які перегороджують шлях. Якщо людей багато, їм дають один юань у святковому червоному конверті, якщо людей менше – дають десять юанів. За його словами, цієї традиції зазвичай дотримуються люди похилого віку, адже в молодості неможливо було уявити весілля без лан мен”.

Читайте також: В Індії окультист зґвалтував дівчину під час сеансу екзорцизму

Багато коментаторів визнали традицію спірною, деякі навіть написали, що це вимагання грошей. Користувачі більш консервативних поглядів відзначили, що звичай дозволяє зібрати на весіллі великий натовп і створити святкову атмосферу, а також говорить про хороші відносини між сім’єю нареченого та оточенням.

Видання також повідомило про інші китайські весільні традиції, які викликають суперечки в соцмережах. Одна з них, “хун нао”, або “весільна дідівщина”, дозволяє гостям весілля жартувати над нареченим і нареченою, а також над подружками нареченої. Іноді зловживання цим звичаєм призводить до бійок або сексуальних домагань.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI