Жителька Італії вирішила стати кішкою і вже почала перетворення. ВІДЕО

Жителька Італії вирішила стати кішкою і вже почала перетворення. ВІДЕО

Спеціально для схожості з цією твариною дівчина загострила вуха, зробила татуаж білків очей зеленим кольором, а також регулярно робить манікюр, що нагадує котячі кігті. 

Як пише New York Post, дівчина з Італії вирішила перетворити себе на кішку-антропоїда і вже почала перетворення, інформує UAZMI.org.

22-річна італійка К’яра Дель Абате внесла у своє тіло понад 20 змін, багато з яких спрямовані на те, щоб бути схожою на кішку. Абате активно публікує відео в соціальній мережі TikTok, які набирають мільйони переглядів.

За словами дівчини, стати кішкою її надихнули шанувальники та підписники, які розповіли їй, що вона схожа на цю тварину. 

Читайте також: У Великій Британії сестри-близнючки витратили 160 тисяч фунтів стерлінгів, щоб бути схожими на ляльок Барбі. ФОТО

“Я думаю, що “Жінка-кішка” — це правильне перетворення для мене, тому що я ніколи не хотіла виглядати мультяшною. Я завжди любила котів, і я думаю, що буду виглядати круто і сміливо з правильними модифікаціями”, – сказала Абате журналістам.

Спеціально для подібності до кішки дівчина загострила вуха, зробила перманентне підведення очей, зататуювала білки очей зеленим кольором, а також регулярно робить манікюр, що нагадує котячі пазурі. У майбутньому Абаті планує розрізати верхню губу, змінити форму зубів і зробити операцію на очах, щоб надати їм більш витягнуту, котячу форму. Крім того, дівчина матиме хвіст-імплант і багато нових татуювань для імітації вовни.

Абате почала змінювати свою зовнішність в 11 років, коли їй зробили перший пірсинг і розтягування мочки. Зараз на тілі дівчини понад 72 проколи в різних місцях. Діаметр проколів на верхній губі становить майже сантиметр. 

Читайте також: Модель із Китаю збільшила сідниці та поскаржилася на неможливість сидіти. ФОТО

Абате також зробила операцію з роздвоєння язика, блефаропластику та видалила соски. Вона має на голові дві пари підшкірних імплантів у вигляді ріжок. Ще кілька імплантів-горошин вона вживила у статеві губи.

Італійка каже, що вже звикла до болю операцій, пірсингу та татуювань, і це не зупиняє її від подальших змін у зовнішності. 

При цьому її зовнішній вигляд привертає багато уваги, в тому числі й з боку хейтерів. Однак Абате каже, що більшість коментарів позитивні, і засудження інших людей її не турбує.

 

@aydinmod

Abilità notevoli

Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell

 

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI