“Український бандерівець на танку із тризубом застрелив хлопчика, який…

“Український бандерівець на танку із тризубом застрелив хлопчика, який ніс у руках найцінніше – прапор СРСР, а також портрети Пушкіна та Гоголя”.

Ну нарешті приклад якісної роботи з контрпропаганди!

Пише видання ЮАЗМІ, з посиланням на Телеграм Юрія БутусоваВ свою чергу, на Півдні російська армія набагато збільшили кількість атакувальних спроб, але українські воїни відбили всі атаки ворога. Як повідомили у ЗСУ, в операційній зоні окупант не полишає спроб вибити із наших рубежів.

Вчора ворог здійснив шість атак на лівобережжі та шість – в районах Роботиного та північніше населенного пункту Вербове Запорізької області. Зазнавши суттєвих безповоротних та санітарних втрат, втік на свої вихідні позиції. Сили Оборони здійснюють комплексні заходи з утримання та укріплення рубежів”, – відзначили у ЗСУ.

Наголошується, що наші бійці завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах. Загалом протягом доби надійшли підтвердження, що у цій операційній зоні поменшало на 228 інтервентів, 14 гармат, майже сорок одиниць автобронетехніки, 2 одиниці спеціальної техніки, 2 човни, три БПЛА. В той же час ліквідовано 2 польових пункти боєпостачання, стільки ж фортифікаційних споруд та спостережний пункт ворога.

Водночас загарбники не припиняють аеророзвідку, притискають арт-обстрілами, застосовують багато безпілотників різних типів. Зокрема, по Старомайорському, Макарівці, Роботиному на Запоріжжі загарбники влупли тактичною авіацією, випустивши 6 КАБ та сім некерованих авіа-ракет.

Наголошується, що на протязі бойової доби росіяни не припиняли терор наших громадян прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей – використали 169 ФПВ-дронів, 11 ударних безпілотників типу “Ланцет” та скинули 269 уламкових боєприпасів.

По даним Генштабу ЗСУ, у Нікополі на Дніпропетровщині внаслідок ворожих ударів безпілотниками поранено 5 цивільних осіб. Пошкоджено вежу оператора мобільного зв’язку, заправку та цивільний вантажний автомобіль.

На Херсонщині вороги 10 разів били з гармат по Херсону, 4 – по Наддніпрянському та Садовому, двічі – по Антонівці. Також під обстрілами були Берислав, Львове, Гаврилівка, Кізомис, Новоолександрівка, Дудчани, Тягинка, Янтарне, Понятівка, Киселівка, Іванівка та Придніпровське.


Прокрутка до верху