Ліга націй УЄФА: Англія повертає перемоги завдяки перемозі над Фінляндією

Тріумф “Трьох Левів”: Англія здобуває перемогу над Фінляндією в Лізі Націй УЄФА

:Збірна Англії здобула впевнену перемогу над Фінляндією з рахунком 3:1 у матчі Ліги Націй УЄФА, який відбувся на Олімпійському стадіоні в Гельсінкі. Ця перемога стала відповіддю на розгромну поразку від Греції в середині тижня. Голи забили Гріліш, Олександр-Арнольд та Райс, тоді як фінський гол став лише пізнім втішним призом. Поєдинок виявився цікавим та насиченим подіями, демонструючи як сильні сторони англійської команди, так і недоліки в їх грі, які потребують подальшого вдосконалення.

Перемога після розчарування на “Вемблі”

Збірна Англії залишила позаду розчарування від поразки в середині тижня в Лізі Націй УЄФА від Греції, здобувши переконливу перемогу над Фінляндією з рахунком 3:1. Ця перемога значно покращила їхні шанси на автоматичне підвищення в Лізі B, Група 2.

Після розчарування на “Вемблі”, де команда Лі Каслз зазнала поразки 2:1 від лідерів групи, англійці швидко відреагували. Вже на 18-й хвилині Гомес та Гріліш розіграли чудову комбінацію, яка завершилась голом останнього.

Після відкриття рахунку англійці трохи розслабились, надавши Фінляндії кілька можливостей для рівняння рахунку. Кескінен був особливо активним у складі господарів, але його партнери не змогли реалізувати створені моменти. Фредрік Єнсен мав чудовий шанс зрівняти рахунок, але після передачі Кескінена пробив повз ворота.

Однак, англійці уникнули покарання за свої оборонні помилки. На 74-й хвилині неймовірний вільний удар Трента Олександра-Арнольда подвоїв перевагу “Трьох Левів”. На останніх хвилинах гри Оллі Воткінс зробив результативну передачу Деклану Райсу, який зробив рахунок 3:0. Фінляндія зрештою забила втішний гол, коли Арту Хосконен легко замкнув подачу з кутового.

Завдяки цій перемозі Англія зрівнялась за очками з Грецією, але поступається їй за різницею забитих та пропущених м’ячів. Греція зіграє свій матч у запасі проти Республіки Ірландія цього ж вечора.

Ключовий момент – перемога Англії, але чи ускладнюють вони собі завдання?

Існує значна різниця в рейтингу FIFA між Англією (№4) та Фінляндією (№64). Але між голом Гріліша на 18-й хвилині та голом Олександра-Арнольда на 74-й хвилині, різниці між командами було небагато.

Насправді, більшість можливостей створювала Фінляндія, оскільки команда Каслза боролася з обороною суперників. Господарі мали шанс на зрівняння рахунку, але Єнсен промахнувся з відмінної позиції. Якби він забив, гра могла б розвиватись зовсім інакше.

Англію врятувала бідна реалізація моментів суперником, а також зручна перевага в останні хвилини. Проте, проти сильніших суперників, з якими вони сподіваються боротися за підвищення в Лізі Націй, таких люксів у них не буде. Незважаючи на розчарування після гри з Грецією, повернення до перемог було найважливішим для команди Каслза, і перемога 3:1 буде сприйнята з вдячністю, навіть незважаючи на легкий гол Фінляндії.

Найкращий гравець матчу – Трент Олександр-Арнольд (Англія)

Спочатку здавалось, що цю нагороду отримає нападник Фінляндії Кескінен, але зрештою, враховуючи чудовий вільний удар, що забезпечив двоматчеву перевагу, нагорода дісталась Олександру-Арнольду.

Багато проблем в обороні Англії виникло на правому фланзі, чого не очікувалось до початку гри, адже Олександр-Арнольд грав на незвичній для себе позиції лівого захисника. Але він непогано зіграв, беручи участь у розіграші першого голу, а також забивши приголомшливий другий гол. Напевно, він не буде довгостроковим рішенням на лівому фланзі, але в Гельсінкі він зіграв більше, ніж гідно.