Військовий каже, що Росія має перевагу в живій силі та техніці.
Воювати на Бахмутському напрямку складно. Кожен штурм відрізняється від попереднього, тому що росіяни перебирають досвід українських військових і працюють над помилками. Єдине, що схоже: ти біжиш з автоматом, твоє завдання — не померти.
Про це ТСН розповів командир штурмового взводу 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України з позивним “Малий”, інформує UAZMI.org.
Читайте також: Жодного разу не воювали переважною чисельністю: мобілізація в Україні ледь покриває втрати, – Дикий
За його словами, бойові дії проходять на однотипній місцевості. Посадки майже однакові: кілометр — довжина, 30 метрів — ширина.
“Але кожен штурм є чимось новим, тому що росіяни перебирають наш досвід. Де вони помилилися, десь просіла їхня оборона, ми штурмонули, у нас вийшло, вони працюють над своїми помилками, роблять висновки. І далі, другу лінію оборони, укріплюють вже виходячи з отриманого досвіду. Чим далі проходиш вглиб напрямку, тим складніше стає. І кожна операція нічим не схожа на попередню. Єдине, що схоже: ти біжиш з автоматом і твоє завдання не померти”, — розповів “Малий”.
Читайте також: На Бахмутському напрямку українські бійці штурмують позиції окупантів: відео з поля бою
Військовий каже, що вся Бахмутська кампанія складна, тому що противник має перевагу в живій силі та техніці.
“Немає певного моменту, який був складніше або легше. Тому що перевищує кількість особового складу противника, перевищує кількість техніки, авіації, артилерії й т.п. Все складно. Коли нас йде, приміром, 10 людей проти 40 або роти — складно”, — розповів командир українських штурмовиків.
Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання