Архівне фото: В Україні заборонили трансляцію 16 медіасервісів (facebook com Nacrada)
В Україні регулятор сьогодні, 9 листопада, вніс 16 медіасервісів до переліку сервісів держави-агресора. Їх не можна буде транслювати на території країни.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, інформує UAZMI.org.
“Національна рада на засіданні 9 листопада поповнила перелік аудіовізуальних медіасервісів на замовлення та сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів держави-агресора ще 16-ма сервісами”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що за результатами моніторингу та вивчення матеріалів регулятор дійшов висновку, що вони відповідають вимогам розділу ХІ закону України “Про медіа” і не можуть транслюватися на території країни.
До переліку було внесено такі медіасервіси:
- 24ТВ (24TV);
- Амедіатека (Amediateka);
- Baskino;
- Filmix;
- HD REZKA;
- КІНОГО;
- Кінокрад;
- Кіноточка;
- КіноЗапас;
- Кіон;
- Бачу;
- ГідОнлайн;
- Лайм HD TV – безкоштовне онлайн ТБ (Laim HD TV – besplatnoe onlain TV);
- Смотрешка (Smotreshka);
- Триколор Кіно і ТБ онлайн (Trikolor Kino i TV onlain);
- Цифрове ТБ 20 каналів безкоштовно (Tsifrovoe TV 20 kanalov besplatno).
Що стало причиною для блокування
Національна рада повідомила, що для надання доступу до сервісу використовується доменне ім’я з РФ, мовою інтерфейсу за замовчуванням була російська, розміщена реклама для росіян та інші причини.
Станом на сьогодні до переліку сервісів держави-агресора внесено 22 медіасервіси.
Боротьба з російською пропагандою в соціальних мережах і на ТБ
У вересні повідомлялось, що українські відомства опрацьовують питання регулювання соціальної мережі Telegram, оскільки росіяни активно розповсюджують там свою пропаганду.
Також Молдова заблокувала доступ до 31 інтернет-порталу через те, що подання їхньої інформації може викликати напруженість і соціальні конфлікти. Частина цих порталів є російськими.
Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання