Ще у квітні 2023 року було верифіковано перше застосування російськими окупаційними військами (РОВ) іранського.🇮🇷ПТРК Dehlaviyeh в Україна.
У свою чергу, ПТРК Dehlaviyeh, прийнятий в Ірані на озброєння у 2012 році, є точною копією російського ПТРК “Корнет”, прийнятого на озброєння у 1998-му році.
Відразу зазначу, що якщо говорити про передачу технологій, то на їх інтеграцію до системи ВПК та запуску серійного виробництва, потрібен час. У розвинених країнах від року до 2-3 років. Але, Захід, який явно знав про постачання технологій з Росії до Ірану, на все успішно забивав!
Але, минає трохи часу, всього десяток років, що в історичному вимірі – піщинка на пляжі в Аркадії, і у КНДР🇰🇵з'являється ПТРК Bulsae-5 “Бурси-5”, який є копією іранського ПТРК Dehlaviyeh, який є копією російського ПТРК “Корнет”. І всемогутній Захід, знову на все забиває…
За вікном 2024-й рік і росія починає вести переговори з КНДР про постачання ПТРК Bulsae-5 через брак і гострий дефіцит протитанкових коштів у підрозділах РВВ.
Загалом, поки Захід 30 рефлексував на толерантність, ґендерність, інклюзивність, пацифізм та інший кринж, країни-ізгої, яких слід було тримати в їжакових рукавицях у режимі 24/7 і нон-стоп, знаходилися весь цей час якраз навпаки – у тепличних умовах.
На жаль, але зараз усі ці принади аморфності, безхребетності та нікчемності західної політики у всій красі на собі відчуває саме Україна.
Про це Інформує своїх читачів сайт ЮАЗМІ, з посиланням на Телеграм-канал Александра Коваленко