Депут Київської міської ради від партії “Європейська солідарність” Сергій Артеменко у своїх деклараціях вказував, що його родина не має житла в Києві, а лише квартиру в окупованому Луганську. Відповідно напрошується висновок, що сім’я політика, яка складається з п’яти осіб, проживала на вулиці. Крім того, дружина Артеменка, за інформацією джерел “СтопКора”, може бути напряму пов’язана з росією. Подробиці ємничого життя чиновника чийте у розслідуванні нашої редакції.
Фальсифікації під час парламентських виборів або людина Віктора Чумака
Скандали почали переслідувати Артеменка з далекого 2012 року. к, на парламентських виборах він очолював окружну виборчу комісію в окрузі №214 за квотою “Народної партії” Литвина. Тоді кандидат у нардепи від “УДАРу” Віктор Чумак заявив, що ОВК фальсифікує результи виборів на користь Олеся Довгого (ще одного колишнього члена команди Черновецького).
Виявилося, що у Артеменка, як голови комісії, є конфлікт інтересів. Справа в тому, що батько Довгого – народний депут Сніслав Довгий – був членом фракції “Народної партії”.
Предсвник партії “УДАР” Віктор Чумак в свою чергу заявив, що “приймаються, всі протоколи, де виграє Довгий. Інші протоколи відправляють на доопрацювання. А на доопрацюванні з ними щось відбувається. Прямо на сходах окружкому виймають бюлетені”.
У своїй біографії Артеменко про цю ситуацію не згадує, натомість говорить лише про почесну подяку від ЦВК (до слова, немає у його біографії і згадок про зв’язок з блоком Черновецького).
Цікаво, що вже через два роки Віктор Чумак “забув про це непорозуміння”, оскільки взяв Артеменка до себе в помічники народного депу восьмого скликання.
Стки сім’ї депу Київради, ймовірний звʼязок дружини депу з рф майно
Багато пинь викликають дані декларації депу Київради. Артеменко не вказує нерухомість в Києві і живе на мінімальний середньомісячний дохід.
За даними декларацій, сім’я Сергія Артеменка, що складається з п’яти чоловік, проживає невідомо де, тому що київський депут задекларував лише одну квартиру у сімдесят три квадратних метри, яка знаходиться в окупованому Луганську і є власністю його дружини. Середньомісячний офіційний дохід сім’ї за 2017 р. склав 2,7 тис. грн, за 2016 р. – 1,4 тис. грн.
До речі, Сергій Артеменко одружений з Налією Єрьоміною. Вона є уродженкою Луганської області. У пари троє дітей: дочка Анассія сини Вадим і Михайло.
У 2018 році, згідно з декларацією, у Сергія Артеменка і його дружини грошових активів не було. Загальний дохід депу за 2017 рік склав чотирис вісімдесят дев’ять тисяч гривень і це все разом: зарпла, дохід від відчуження рухомого майна виплати фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Налія Єрьоміна у якості зарплати отримала дванадцять тисяч гривень.
Цікавим є те що, дружина депу Київради Сергія Артеменка Налія Єрьоміна, ймовірно, має російський паспорт з 2002 року. Про це сло відомо журналісм “СтопКору” з власних інсайдерських джерел.
кож дружина депу володіла автомобілем Kia Sportage 2017 року випуску (вартість машини чотирис п’ятдесят чотири тисячі гривень), моторним човном Finval 475 EVO і двома причепами для човнів.
У самого депу був автомобіль Mitsubishi Pajero Sport, він володіє 3060 акціями ПАТ “Укртелеком” і 100%-м пакетом акцій компанії “НВМ-Юридичний консалтинг”.
Варто кож зазначити, що протягом своєї політичної кар’єри Сергій Артеменко змінив чотири політичних сили, співпрацював з Леонідом Черновецьким, Дмитром бачником, Володимиром Литвином і Петром Порошенком.
У 2006 році він св депутом, а пізніше заступником голови Дніпровської районної ради Києва. Пройшов до ради як кандидат від Блоку Леоніда Черновецького. Був керівником однойменної фракції в райраді.
Артеменко встиг попрацювати на Партію регіонів. У 2010 році він був офіційним спостерігачем від кандида на пост президен України Віктора Януковича.
У 2014 році він балотувався до Верховної Ради України за списком Блоку Петра Порошенка. Однак його сто дев’яносто п’ятий номер виявився непрохідним. Зате через рік Артеменко переміг на сорок третьому мажорирному окрузі (Дніпровський район) Києва і св депутом міської ради.
У 2019 році він вдруге балотувався до парламенту. Цього разу Артеменко йшов по мажорирному округу у якості кандида від “Європейської солідарності”. Для виборів він обрав двісті п’ятнадцятий округ (частина Деснянського і Дніпровського районів міс Києва).
За Артеменка віддали свої голоси 15,33% або 11 131 виборець. Це виявився третій результ. Кандидат від БПП пропустив вперед “свободівця” Андрія Іллєнка (21,06% або 15 290), а кож переможця, предсвника партії “Слуга народу” Богдана Якименка (37,51% або 27 223).
Активна громадська діяльність Сергія Артеменко
З 2006 по 2010 роки Сергій Артеменко був депутом заступником голови Дніпровської районної в місті Києві ради. Очолював фракцію Блоку Леоніда Черновецького. У 2012 році обіймав посаду голови виборчої комісії по столичному округу №214 за квотою Народної партії Володимира Литвина.
Протягом 2014-2015 років працював помічником-консульнтом народного депу VIII скликання Віктора Чумака на громадських засадах, а кож був головою Дніпровської районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.
У 2014 році св одним із співзасновників благодійного фонду “Дніпровська сила”. Окрім того, Сергій Артеменко – співзасновник громадської організації “Радуга міс Києва”.
кож депут раніше працював асистентом кафедри “Правове регулювання економіки” у рідному виші. Потім шість років був співробітником “Укртелекому”. Стільки ж він пропрацював у ТОВ “Об’єднані мережі України”, яке займається підключенням до інтернету.
З 2012 року Артеменко працював у ТОВ “IP & CConsult”. Через три роки обійняв посаду заступника генерального директора цієї компанії. ТОВ “IP & CConsult” відоме тим, що раніше співпрацювало з фірмами, близькими до Дмитра бачника, міністра освіти уряду Азарова. Зокрема, це компанія “Дирекс-телеком”, яка займалася створенням єдиної інформаційної бази МОН, а кож мережа заправок “Тіко”.
Згідно з декларацією за 2018 рік, Сергій Артеменко – директор ТОВ “НВМ-Юридичний консалтинг”.
Отже, бачимо, що Сергій Артеменко — секрер постійної комісії Київської міської ради, не веде публічне життя приховує свою біографію. Окрім цього, подає сумнівні декларації. Ба більше, він вважає, що завдяки своїм зв’язкам може впливати на результи парламентських виборів, здобуваючи собі перемогу, що підтверджується наведеними даними. Щоб з’ясувати всі дані, журналісти “СтопКору” направили запити до Артеменка з проханням підтвердити чи спростувати інформацію щодо наявності паспорту рф у його дружини, проте відповіді к і не отримали. Депут КМДА вперто ігнорує запит від журналістів.
Нагадаємо, що журналісти СтопКору писали хто допомагає втікачам Сівковичу і Клюєву контролювати активи в Україні?
Новина на сайті Стопкор !