Шон Портер віддав перемогу Бівполу

Шон Портер віддав перемогу Бівполу

Бівол проти Бетербієва: Суперечливий вердикт та думка експертів

Бой за звання абсолютного чемпіона світу у напівважкій вазі між Дмитром Біволом та Артуром Бетербієвом, що відбувся минулої суботи в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, викликав значний резонанс та запеклі дискусії. Різні експерти представили свої оцінки поєдинку, часто суперечливі між собою.

Один з найбільш помітних аналізів був наданий Шон Портером, який поділився своїм баченням перебігу та результату бою, висловивши своє незгоду з офіційним вердиктом суддів. Давайте розглянемо детальніше його думку та інші комментарі щодо цього захоплюючого поєдинку.

Дмитро Бівол підносить руки вгору, святкуючи свою перемогу над Шоном Портером. Його радість та задоволення від досягнутого результату відображаються у щасливому виразі обличчя, а також у реакції його команди.
Дмитро Бівол святкує перемогу над Шоном Портером, підкреслюючи важливість цього досягнення для своєї боксерської кар’єри.

Шон Портер вважає, що Дмитро Бівол домінував у бою проти Артура Бетербієва, перемігши з рахунком 8-4. На думку Портера, рухливість Бівола нейтралізувала атаку Бетербієва, не даючи йому можливості ефективно завдавати ударів. Він підкреслив ефективність коротких, точних ударів Бівола (23-1, 12 КО), які, за його словами, забезпечили йому перевагу у більшості раундів. Ще до поєдинку Портер прогнозував перемогу Бівола. Однак, судді виставили рахунок 114-114, 115-113 та 116-112 на користь Бетербієва.

Аналіз бою та можливості реваншу

Портер не врахував того, що Бетербієв зможе серйозно травмувати Бівола, змусивши його перейти в оборону та діяти виключно на виживання у другій половині бою. Перед боєм він ставив під сумнів вік Бетербієва та наслідки нещодавньої операції на коліні. Він припускав, що операція сповільнить Бетербієва, надавши Біволу перевагу, проте Бетербієв виглядав майже так само добре, як і у своєму попередньому поєдинку.

Єдина різниця полягала в тому, що Бівол весь час уникав зіткнень, намагаючись уникнути нокауту. Ця стратегія спрацювала, але він все ж програв.

Члени команди Дмитра Бівола обіймаються і тримають кубок переможця на ринзі після бою. Їхні емоції і щастя свідчать про успіх, якого досягли разом, і підтримку, яку вони надали один одному.
Команда Дмитра Бівола святкує перемогу, тримаючи кубок на ринзі, підкреслюючи спільний успіх і командний дух.

Програш за очками був кращим варіантом, ніж нокаут, оскільки Бівол отримав можливість реваншу, чого б не було, якби він бився з Бетербієвим на рівних і зазнав нокауту.

Шон Портер у ринзі після оголошення результатів бою

Лайонел Томпсон, коментуючи бій на подкасті “Porter Way Podcast”, зазначив: “Я вважаю, що Бівол провів чудовий бій, але в поєдинку такого рівня не можна перемагати, борючись епізодично. Він бився ривками. Він бився, щоб не бути нокаутованим. Він бився на виживання”.

Томпсон також підкреслив, що у близьких боях важливу роль відіграє візуальне сприйняття. Судді, ймовірно, врахували те, як виглядали удари Бетербієва, навіть якщо деякі з них не досягали мети. Він додав: “Артур бив і промахувався, але виглядало так, ніби він хотів перемоги більше, і удари очевидно завдавали шкоди, тому що Бівол постійно змінював позицію та утримував дистанцію. Він бився ривками”.

Шон Портер стоїть у ринзі, виглядаючи розчарованим після оголошення перемоги Дмитра Бівола. Його вираз обличчя свідчить про усвідомлення важливості результату та моменту в кар'єрі.
Шон Портер виглядає розчарованим після оголошення результатів бою, в якому Дмитро Бівол здобуває перемогу.

Аналізуючи дії суддів, Томпсон та інші експерти, серед яких Лонні Б., наголосилися на тому, що навіть удари, які потрапляли в рукавички Бівола, явно завдавали йому шкоди, змушуючи його відступати. Лонні Б. відзначив, що Бетербієв переміг у останніх трьох раундах, а в одному з раундів (10-му або 11-му) Бівол був дуже близький до нокауту.

Дмитро Бівол святкує свою перемогу у бою

Бівол виглядав готовим здатися в 8, 10 та 11 раундах, коли потрапляв під сильний удар Бетербієва. У 12-му раунді Бівол не намагався атакувати, а лише рухався і утримував дистанцію. Він або вважав, що вже виграв бій, або сподівався лише дожити до кінця. Його пасивність у кінці бою може бути поясненням бажанням забезпечити собі реванш.

Шон Портер підсумував: “Я відчував, що щоразу, коли Бетербієв мав шанс, Бівол забирає цей шанс, контролює ситуацію і не дозволяє йому скористатися нею. Я вважаю, що Бівол виграв бій з рахунком 8-4”. Проте, саме відсутність активних дій у заключних раундах, привела до програшу Бівола, незважаючи на його спробу контролювати хід бою.

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI