Після численних втрат у Чорноморському флоті ЗС РФ російським морям…

Після численних втрат у Чорноморському флоті ЗС РФ російським морякам стало дуже туго. Тепер доводиться прямо на ходу випробовувати новий надмалий десантний корабель “Одеса за три дні” із лопатою замість весла.

Пише портал UAZMI, з посиланням на Телеграм Бутусов ПлюсКрім того, на Запоріжжі загарбники вдвічі збільшили число атакувальних спроб, але наші титани стоять на місці. Як повідомили у Пресцентрі ЗСУ, в операційній зоні окупант не полишає спроб вибити наші підрозділи із позицій.

Вчора орк здійснив 5 спроб штурмів на лівобережжі Дніпра та 7 – в районах села Роботине та західніше села Вербове Запорізької обл. Отримавши по зубам, відступив на свої вихідні рубежі. Наші воїни виконують комплексні заходи з утримання та укріплення рубежів”, – відзначили у Генштабі ЗСУ.

Наголошується, що оборони луплять по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах. Загалом протягом доби отримали підтвердження, що у цій операційній зоні поменшало майже на 300 окупантів, чотирнадцять гаубиць, 39 одиниць броні, три одиниці спецтехніки, два човни, три БПЛА. Крім того знищено два польових пункти боєпостачання, стільки ж фортифікаційних споруд та спостережний пункт ЗС РФ.

Між тим загарбники не припиняють аеророзвідку, притискають артилерійськими обстрілами, запускають велику кількість БПЛА різних типів. Зокрема, по Старомайорському, Макарівці, Роботиному на Запоріжжі росіяни вдарили тактичною авіацією, випустивши 6 КАБ та 8 некерованих ракет.

Уточнюється, що на протязі бойової доби вороги не припиняли терор українців прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей – випустили 169 ФПВ-дронів, 11 ударних БпЛА типу “Ланцет” та скинули 269 уламкових бомб.

По даним нашого Генштабу, у Нікополі на Дніпропетровщині внаслідок російських ударів БПЛА поранено 5 цивільних осіб. Пошкоджено вежу оператора мобільного зв’язку, заправку та цивільний вантажний автомобіль.

На Херсонщині вороги 10 разів били з гармат по Херсону, 4 – по Наддніпрянському та Садовому, двічі – по Антонівці. Також під обстрілами були Берислав, Львове, Гаврилівка, Кізомис, Новоолександрівка, Дудчани, Тягинка, Янтарне, Понятівка, Киселівка, Іванівка та Придніпровське.


Прокрутка до верху