Оператори fpv дронів Служби безпеки України знищили десятки ро…

Оператори fpv дронів Служби безпеки України знищили десятки російських піхотинців прямими влученнями. Примітно, що все це робота вночі, дрони оснащені тепловізійними камерами. Очевидно, громадянському суспільству слід збирати гроші і на дрони з тепловізорами, оскільки системних поставок нічних fpv держава не здійснює, більшість дронів поставляються у війська, як і раніше, волонтерами.

Інформує портал UAZMI, з посиланням на канал Офіційний канал головного редактора Цензор НетМіж тим, на південному напрямку загарбники втричі збільшили число атакувальних спроб, але наші титани стоять на місці. Як повідомили у Силах оборони півдня України, на фронті орк не полишає намірів вибити наші підрозділи із наших рубежів.

За минулий день ворог здійснив 6 атак на лівобережжі Дніпра та 7 – в районах населеного пункту Роботине та північніше Запорізької обл. Зазнавши суттєвих безповоротних та санітарних втрат, відступив на свої вихідні позиції. Українські бійці проводять комплексні заходи з утримання та укріплення зайнятих позицій”, – наголосили у ЗСУ.

Відзначається, що Сили завдають вогневого ураження по місцях дислокації окупанта, вогневих позиціях і тилах. Загалом протягом доби прийшли підтвердження, що у цій операційній зоні поменшало на 228 загарбників, чотирнадцять гаубиць, 40 одиниць автобронетехніки, три одиниці спеціальної техніки, три човни, 2 дрони. Також ліквідовано 2 польових пункти боєпостачання, стільки ж фортифікаційних споруд та спостережний пункт ворога.

Відзначається, що загарбники не припиняють аеророзвідку, притискають артой, запускають багато дронів різних типів. Зокрема, по Старомайорському, Макарівці, Роботиному на Запоріжжі загарбники вдарили тактичною авіацією, випустивши 6 КАБ та сім некерованих авіа-ракет.

Йдеться, що на протязі доби загарбники не припиняли терор мирного населення прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей – використали 169 ФПВ-дронів, 11 ударних безпілотників типу “Ланцет” та скинули 269 осколкових бомб.

За даними Сил оборони, у Нікополі на Дніпропетровщині внаслідок російських ударів безпілотниками поранено 5 цивільних осіб. Пошкоджено вежу оператора мобільного зв’язку, АЗС та вантажівку.

На Херсонщині вороги десять разів били з арти по Херсону, чотири – по Наддніпрянському та Садовому, двічі – по Антонівці. Також під обстрілами були Берислав, Львове, Гаврилівка, Кізомис, Новоолександрівка, Дудчани, Тягинка, Янтарне, Понятівка, Киселівка, Іванівка та Придніпровське.


Прокрутка до верху