“Російські, ви че нах*й обурзели на киргизів бикувати? Я зараз заріжу, …

“Російські, ви че нах*й обурзели на киргизів бикувати? Я зараз заріжу, …

“Російські, ви че нах* обурзели на киргизів бикувати? Я зараз заріжу, нах*й! Їдьте на свою землю!”

Малолітній злодюжка киргиз намагався на Аламединському ринку Бішкека вкрасти телефон. Цього разу його схопили, але незважаючи на юний вік, він чудово знає, як треба поводитися з російськими терпилами.

Інформує своїх читачів видання UAZMI, з посиланням на Телеграм-канал БутусоваВ той же час, на південному фронті ЗС РФ вдвічі збільшили число атак, але Сили Оборони відбили всі атаки ворога. Як повідомили у ЗСУ, на фронті ворог не полишає намірів скинути із наших рубежів.

Сьогодні орк здійснив 5 атакувальних спроб на лівобережжі Дніпра та сім – в районах села Роботине та західніше населенного пункту Вербове Запорізької області. Отримавши відсіч, відступив на свої вихідні рубежі. Наші воїни виконують комплексні заходи з утримання та укріплення рубежів”, – відзначили у Силах Оборони.

Відзначається, що наші бійці луплять по місцях дислокації загарбника, вогневих позиціях і тилах. Загалом протягом доби зявилися підтвердження, що у цій операційній зоні поменшало майже на 300 орків, 14 гаубиць, 40 одиниць вантажівок, 2 одиниці спецтехніки, три човни, два безпілотники. В той же час ліквідовано 2 польових пункти боєпостачання, стільки ж фортифікаційних споруд та спостережний пункт противника.

Але загарбники не припиняють аеророзвідку, тиснуть арт-обстрілами, запускають величезну кількість БПЛА різних типів. Зокрема, по Старомайорському, Макарівці, Роботиному на Запоріжжі вороги вгатили тактичною авіацією, випустивши 6 бомб та 8 некерованих ракет.

Йдеться, що на протязі бойової доби росіяни не припиняли терор українців прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей – застосували 169 FPV-дронів, 11 ударних БпЛА типу “Ланцет” та скинули 269 осколкових бомб.

По даним Генштабу ЗСУ, у Нікополі на Дніпропетровщині внаслідок ворожих ударів дронами поранено 5 цивільних громадян. Пошкоджено вежу оператора мобільного зв’язку, АЗС та вантажівку.

На Херсонщині загарбники 10 разів гатили з арти по Херсону, 4 – по Наддніпрянському та Садовому, двічі – по Антонівці. Також під обстрілами були Берислав, Львове, Гаврилівка, Кізомис, Новоолександрівка, Дудчани, Тягинка, Янтарне, Понятівка, Киселівка, Іванівка та Придніпровське.


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI