Перший червневий претендент на премію Дарвіна, і одразу який! Тикати па…

Перший червневий претендент на премію Дарвіна, і одразу який!  Тикати па…

Перший червневий претендент на премію Дарвіна, і одразу який! Тикати палицею в стилі неандертальця український дрон, що приземлився, з неспрацьованою бойовою частиною – дуже креативне рішення.

Інформує сайт ЮАЗМІ, з посиланням на канал Бутусов ПлюсКрім того, на південному фронті ЗС РФ на порядок збільшили кількість атак, але наші титани відбили всі атаки ворога. Як повідомили у Силах оборони півдня України, в зоні бойових дій Генштаб РФ не полишає намірів вибити наших воїнів із позицій.

Вчора окупант здійснив 5 атак на Херсонщині та сім – в районах населеного пункту Роботине та західніше населенного пункту Вербове Запорізької обл. Зазнавши втрат, побіг на свої вихідні рубежі. Українські воїни виконують комплексні заходи з утримання та укріплення позицій”, – відзначили у ЗСУ.

Відзначається, що Сили насипають по місцях дислокації загарбника, вогневих позиціях і тилах. Загалом протягом доби надійшли підтвердження, що у цій операційній зоні поменшало на 228 загарбників, 14 гармат, майже сорок одиниць вантажівок, 2 одиниці спеціальної техніки, три човни, 2 розвідувальні БпЛА. Тим чаоом ліквідовано 2 польових пункти боєпостачання, стільки ж фортифікаційних споруд та спостережний пункт ЗС РФ.

Водночас інтервенти не припиняють аеророзвідку, притискають артилерійськими обстрілами, випускають величезну кількість дронів різних типів. Зокрема, по Старомайорському, Макарівці, Роботиному на Запоріжжі вороги влупли тактичною авіацією, випустивши 6 КАБ та сім некерованих авіаційних ракет.

Йдеться, що на протязі бойової доби вороги не припиняли терор мирного населення прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей – випустили 169 FPV-дронів, 11 ударних БпЛА типу “Ланцет” та скинули 269 осколкових бомб.

По даним нашого Генштабу, у Нікополі на Дніпропетровщині внаслідок російських ударів безпілотниками поранено 5 цивільних осіб. Пошкоджено вежу оператора мобільного зв’язку, заправку та цивільний вантажний автомобіль.

На Херсонщині загарбники вісім разів лупили з артилерії по Херсону, чотири – по Наддніпрянському та Садовому, двічі – по Антонівці. Також під обстрілами були Берислав, Львове, Гаврилівка, Кізомис, Новоолександрівка, Дудчани, Тягинка, Янтарне, Понятівка, Киселівка, Іванівка та Придніпровське.


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI