Оператори FPV-дронів Strike Drones Company 47-й ОМБр, які регулярні.

Оператори FPV-дронів Strike Drones Company 47-й ОМБр, які регулярні.

Оператори FPV-дронів Strike Drones Company 47-й ОМБр, які регулярно діляться барвистими кадрами знищення російської техніки та живої сили противника, результативно відпрацьовують на своїй ділянці на Авдіївському напрямку також і вночі. На цьому відео наші аеробомбери позбавили ворога двох танків Т-72, ​​одного танка Т-90, двох МТ-ЛБ та чотирьох вантажівок «Урал».

Інформує своїх читачів ресурс ЮАЗМІ, з посиланням на канал БутусоваНагадаємо, на Запоріжжі ЗС РФ на порядок збільшили кількість атак, але українські воїни стоять на місці. Як повідомили у Силах оборони півдня України, на фронті загарбник не полишає намірів вибити наших воїнів із зайнятих позицій.

Сьогодні орк здійснив 6 атакувальних спроб на лівобережжі Дніпра та сім – в районах населеного пункту Роботине та північніше Вербового Запорізької обл. Зазнавши втрат, побіг на свої вихідні рубежі. Наші воїни здійснюють комплексні заходи з утримання та укріплення рубежів”, – відзначили у Силах Оборони.

Наголошується, що ЗСУ луплять по місцях дислокації загарбника, вогневих позиціях і тилах. Загалом протягом доби отримали підтвердження, що у цій операційній зоні поменшало на 228 окупантів, чотирнадцять гаубиць, майже сорок одиниць автомобільної техніки, 2 одиниці спеціальної техніки, три човни, три розвідувальні БпЛА. Крім того знищено два польових пункти боєпостачання, стільки ж фортифікаційних споруд та спостережний пункт росіян.

Між тим інтервенти не припиняють аеророзвідку, тиснуть артой, випускають величезну кількість безпілотників різних типів. Зокрема, по Старомайорському, Макарівці, Роботиному на Запоріжжі орки вдарили тактичною авіацією, випустивши 6 КАБ та сім некерованих ракет.

Уточнюється, що на протязі бойової доби загарбники не припиняли терор українців прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей – застосували 169 ФПВ-дронів, 11 ударних типу “Ланцет” та скинули 269 уламкових снарядів.

По даним ЗСУ, у Нікополі на Дніпропетровщині внаслідок російських ударів безпілотниками поранено 5 цивільних осіб. Пошкоджено вежу оператора мобільного зв’язку, АЗС та вантажівку.

На Херсонщині росіяни десять разів лупили з арти по Херсону, 4 – по Наддніпрянському та Садовому, двічі – по Антонівці. Також під обстрілами були Берислав, Львове, Гаврилівка, Кізомис, Новоолександрівка, Дудчани, Тягинка, Янтарне, Понятівка, Киселівка, Іванівка та Придніпровське.


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI