Окупанти розширюють мережу “шкільних музеїв своїх” на Херсонщині” Ми закликаємо всі…

Окупанти розвивають мережу “шкільних музеїв сво” на Херсонщині”Ми закликаємо всі… Про це Пише портал ЮАЗМІ, з посиланням на Телеграм-канал ВІЙСЬКОВИЙ КУРʼЄР

Окупанти на Херсонщині розвивають мережу “шкільних музеїв сво”, що використовуються для пропаганди окупації та війни. Представники Центру нацспротиву закликали батьків та вчителів бути уважними та не допускати маніпуляцій з молоддю з боку сторонніх сил.

Недавно російські окупанти провели мілітаристський форум серед підлітків у Маріуполі, де пропагували окупацію та війну. Організатори цього заходу намагалися залучити молодь до своїх рядів, щоб отримати їх довіру та підкорити місцевих мешканців. Українські правоохоронні органи вже займаються цим питанням для запобігання подібним маніпуляціям.

Загалом, важливо розуміти, що існує активна спроба ворожих сил залучити молодь до своїх ідеологій та зміцнити свою позицію на території, яку вони окупували. Українська громадськість, особливо батьки та вчителі, повинні бути пильними і не допускати впливу зовнішніх сил на молоде покоління.

Важливо пам’ятати про важливість виховання у молодого покоління патріотизму, незалежності та критичного мислення, щоб вони могли відчувати себе часткою української суспільності та захищати свою країну від зовнішніх загроз.

Прокрутка до верху