Понад 5 тисяч чоловіків у Буковині розшукують через невідвід ТЦК та СП – Міністерство

Понад 5 тисяч чоловіків у Буковині розшукують через невідвід ТЦК та СП – Міністерство

На Буковині за неявку до ТЦК та СП у розшук оголосили понад 5 тисяч чоловіківМін… Про це повідомляє ресурс UAZMI, з посиланням на Телеграм-канал ВІЙСЬКОВИЙ КУРʼЄР

На Буковині за неявку до територіальних центрів обліку військовозобов’язаних та служби в резерві (СП) оголосили понад 5 тисяч чоловіків. Міністерство оборони України розробило програмні засоби для збору, обробки та зберігання даних про військовозобов’язаних, які будуть використовуватися для підготовки та проведення мобілізації в разі загрози національній безпеці.

Міністерство нагадує громадянам України про необхідність дотримання законодавства та своїх конституційних обов’язків щодо захисту Вітчизни під час проведення мобілізаційних заходів. Електронний реєстр “Оберіг”, який був запроваджений Міноборони в 2015 році, забезпечує збір інформації про військовозобов’язаних та тих, хто готовий до військової служби.

За останні роки Міністерство достроково звільнило від служби у Збройних Силах України багатьох військовозобов’язаних, які не виконали свої обов’язки. Проте, залишаються проблеми зі збором повної інформації про всіх військовозобов’язаних. Уряд веде акцію з удосконалення системи обліку військовозобов’язаних та зменшення кількості осіб, які ухиляються від військової служби.

Нерідко відсутність військовозобов’язаних на обліку в ТЦК та СП обумовлена їх неявкою або небажанням виконувати свої обов’язки перед державою. Ця ситуація є небезпечною і може порушити загальний порядок та безпеку в країні. Тому важливо, щоб кожен громадянин здійснював свою військову службу або виконував альтернативні форми військовозобов’язань для захисту держави в разі потреби.

Поділитися