Білий дім зробив заяву щодо військової допомоги Україні

Сполучені Штати Америки почали надсилати менші пакети військової допомоги Україні. Ця тактика нібито допоможе розтягнути підтримку, повідомляє The Guardian в п’ятницю, 3 листопада.

Білий дім зробив заяву щодо військової допомоги УкраїніБілий дім заявив, що зважаючи на патову ситуацію в Конгресі з наданням фінансування Україні, США будуть надсилати менші пакети військової допомоги Україні, щоб розтягнути підтримку, зазначає ЗМІ.

Сьогодні США оголосили про пакет військової допомоги на 425 мільонів доларів. З них 125 млн. підуть на зброю зі складів, тобто ту, що можна досить швидко доставити в Україну. Ще 300 млн. — на оплату зброї, що має бути виготовлена. 

На сьогодні Білий дім вичерпав усі кошти, що мав по програмі виготовлення зброї для України. І має залишок приблизно у 5 млрд. на поставки зброї зі складів Пентагону.

Президент США Байден запросив у Конгресу 61.4 млрд. доларів для України на рік, але республіканці з більшості поки блокують розгляд цього питання. У четвер вони виділили 14.3 млрд. для Ізраїлю, а законопроєкт по Україні начебто обіцяють розглянути пізніше…

Білий дім зробив заяву щодо військової допомоги Україні


Джерело


Прокрутка до верху