Літери «У» на авто більше не буде: в Україні змінили ПДР

В Україні внесли зміни до Правил дорожнього руху, які торкнулися навчальних транспортних засобів. Букву «У» вирішили замінити на букву «Н». Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів

Літери «У» на авто більше не буде: в Україні змінили ПДРТермін «Учбовий транспортний засіб» замінили на «Навчальний транспортний засіб». Розпізнавальний знак у вигляді літери «У» замінили на букву «Н». 

Літери «У» на авто більше не буде: в Україні змінили ПДРЗазначається, що зміни набудуть чинності через шість місяців із дати публікації.

Нагадаємо, 20 жовтня уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху, щоб наблизити законодавство України до законодавства Європейського Союзу.

Що змінили у ПДР: 

  • водії поза населеними пунктами повинні вмикати під час руху денні ходові вогні цілий рік (раніше це правило діяло з 1 жовтня до 1 травня). В разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.
     
  • заборонили перевозити дітей зростом менше ніж 150 см у транспортних засобах без використання дитячих утримувальних систем, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу, і на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, крім низки випадків;
     
  • уточнили перелік дорожніх знаків, що позначають спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

Літери «У» на авто більше не буде: в Україні змінили ПДР


Джерело


Прокрутка до верху