Російські окупанти захопили кар’єр і терикон під Авдіївкою

Російські окупанти захопили кар’єр і терикон під Авдіївкою

Бійці Сил оборони минулої доби відбили більше десятка атак російських окупантів в районі Авдіївки та сусідніх Новокалинового, Авдіївки, Опитного та Первомайського.

Про це в ранішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників північніше та південніше Авдіївки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 28 і 29 жовтня; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили захоплені російськими фашистами території.

Однак тут потрібно зауважити, що вищевказаний район північніше Авдіївки – це терикон місцевого коксохімічного заводу, який ворог захопив раніше. Просто «DeepState» раніше позначав його сірою зоною, а тепер переконався, що він остаточно втрачений.

А успіх агресора південніше Авдіївки «DeepState» прокоментував у звіті за 29 жовтня у своєму телеграм-каналі:

«На жаль, кацапам вдалося видавити наших хлопців з кар’єру біля Водяного. Тактичної цінності він не мав, бо з нього спостерігаються лише південні вже окуповані ділянки. В такому положенні, в якому він був останні місяці, взагалі викликає подив, як його вдавалося утримувати. В контексті оборонної операції бігти повертати кар’єр не буде чимось правильним».

Російські окупанти захопили кар’єр і терикон під АвдіївкоюРосійські окупанти захопили кар’єр і терикон під Авдіївкою

Російські окупанти захопили кар’єр і терикон під Авдіївкою


Джерело


Поділитися