У Росії заявили, що Україна готує провокацію з «біозброєю»

Фашистська Росія продовжує генерувати і поширювати абсолютно дику маячню відносно України.

У Росії заявили, що Україна готує провокацію з «біозброєю»Так, начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту РФ Ігор Кирилов звинуватив СБУ та Нацполіцію України у підготовці до «проведення провокацій із біологічною зброєю». Про це повідомляють російські ЗМІ у вівторок, 31 жовтня.

За його словами, сценарій такої «провокації проти Росії» начебто відпрацювали на тренінгу в серпні-вересні у Львові.

На його думку, «задум» полягає в появі «інфекційного захворювання на вірус грипу птахів» на Миколаївщині, у якому «звинуватять Росію».

Росіяни також стверджують, що «провокацію готували за підтримки Великої Британії». Зокрема, модератором заходу нібито була Філіпа Ленцос, член керівної ради з біобезпеки Британії. Участь у ньому «брали» співробітники СБУ та українські чиновники.

Нагадаємо, що постійний представник РФ Василь Небензя на засіданні Ради Безпеки ООН ще навесні 2022 року розповідав про використання Україною так званих «бойових комарів», заражених вірусами, «запатентованими в США».

На жаль, загальний рівень освіти більшості росіян, а також їх тотальна зазомбованність пропагандою дозволяють припустити, що певна частина населення РФ у цю дичину про біозброю повірить. Як вірить у те, що начебто Україна 8 років бомбила Донбас і обов’язково напала на РФ, якщо б вона не зробила це першою. 

Вірять у це і певний відсоток людей у світі, до яких ця маячня доноситься через сочи іншими шляхами.

У Росії заявили, що Україна готує провокацію з «біозброєю»


Джерело


Прокрутка до верху