ЗСУ показали запуск одразу трьох ракет ATACMS

Підрозділи ракетних військ Сил оборони минулої доби уразили пункт управління, чотири місця концентрації живої сили, озброєння та військової техніки, станцію РЕБ, склад боєприпасів, вісім артилерійських засобів, а також ще одну важливу, але не вказану ціль російських окупантів.

ЗСУ показали запуск одразу трьох ракет ATACMSПро це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

В свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» сьогодні, коли відзначається день ракетних військ, оприлюднив відео запуску трьома реактивними системами залпового вогню «HIMARS» одразу трьох ракет «ATACMS».

Нагадаємо, США передали нещодавно Україні невелику партію цих ракет. Ту їх модифікацію, що несе касетні заряди і має дальність польоту 165 км (ми просимо фугасні заряди з дальнобійностю 300 км). За даними американських ЗМІ, таких ракет було від 12 до 20, тобто вкрай мало… Мінімум половину з них використали для ударів по аеродромах біля Бердянська і Луганська. Тоді росіяни втратили 9 гелікоптерів, ще 15 отримали пошкодження…

ЗСУ показали запуск одразу трьох ракет ATACMS

ЗСУ показали запуск одразу трьох ракет ATACMS


Джерело


Прокрутка до верху