ЗСУ відкинули російських окупантів під Кліщіївкою

ЗСУ відкинули російських окупантів під Кліщіївкою

Сьогодні, 1 листопада, на південному фланзі Бахмутського напрямку ЗСУ вибили російських окупантів з позицій на північний-схід від Кліщіївки, зайняли ці позиції та закріпились на них…

Про це повідомляє телеграм-канал «Донбас оперативний».

Зазначимо, що на Бахмутському напрямку минулої доби наші захисники відбили всі п’ять атак російських окупантів, які намагалися відновити втрачене положення біля нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Андріївка південніше міста. В той же час, бійці Сил оборони продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи загарбникам втрат у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це в своєму зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на цьому напрямку і веде Телеграм-канал «Передович0к», розповів: «В цілому, ситуація досить непередбачувана. Маємо просування в бік (окупованої) Одрадівки (на схід від Андріївки, південніше Бахмута).

Але в той же час маємо проблеми біля Берхівки (північніше Бахмута), де кацапи намалювали собі в голові великі плани по просуванню, стягли туди «м’ясо» і артилерію. Тому нашим хлопцям довелось трохи відійти, зробили це дуже вдало».

ЗСУ відкинули російських окупантів під Кліщіївкою


Джерело


Поділитися