ЗСУ знищили чотири штурмові групи окупантів, атака на АКХЗ захлинулася

ЗСУ знищили чотири штурмові групи окупантів, атака на АКХЗ захлинулася

В останній день жовтня різко зросла кількість атак російськими окупантами наших позицій в районі Авдіївки північніше Донецька – до двадцяти, що в 3-4 рази більше, ніж у попередні дні.

Так, вчора загарбники за підтримки авіації безуспішно штурмували укріплення Сил оборони в районах самої Авдіївки, Кераміка, Сєверного, Первомайського та Степового.

Про це в сьогоднішньому зведенні повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Нагадаємо, вчора з’явилася інформація про те, що агресор розпочав штурм авдіївського коксохімічного заводу зі сторони його терикону (на мапі позначені відповідно синім і червоним квадратиками). Однак досі немає інформації про будь-які успіхи інтервентів, навіть від рашистів. Тобто їх не відбулося.

А, наприклад, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» лінію фронту під Авдіївкою за підсумками 31 жовтня не змінив.

Натомість наш захисник «Вася» розповів про черговий «м’ясний» штурм окупантів під Авдіївкою, дивись скрин. Чотири штурмові групи загарбників померли по черзі одна за одною, недовго просуваючись вперед серед трупів своїх попередників.

ЗСУ знищили чотири штурмові групи окупантів, атака на АКХЗ захлинуласяЗСУ знищили чотири штурмові групи окупантів, атака на АКХЗ захлинулася

ЗСУ знищили чотири штурмові групи окупантів, атака на АКХЗ захлинулася


Джерело


Поділитися