ЗСУ звільнили нові території біля Роботиного

ЗСУ звільнили нові території біля Роботиного

Другий день поспіль авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фіксує просування Сил оборони західніше раніше звільненого Роботиного (наш проривний плацдарм на Мелітопольському напрямку).

В свою чергу, 46-а окрема аеромобільна бригада Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, у своєму Телеграм-каналі сьогодні це підтвердила:

«За останній тиждень ЗСУ добре просунулися на захід від Роботиного. Порівняно із середнім темпом (просування) останнього місяця, а практично його відсутності, тактично дуже якісно з хорошими перспективами».

Також 46-а бригада пояснила, що таким чином ЗСУ допомагають побратимам на інших ділянках фронту:

«Будь-яка загроза від нас противнику тут — це неможливість ворогу зняти підрозділи звідси і перекинути їх на інші ділянки фронту, неможливість маневрувати. Робота тут — це допомога хлопцям на інших напрямках, зокрема в районі Херсона. Теж саме противник робить проти нас в Авдіївці — витягує резерви, намагається скувати сили там для неможливості перекинути їх на інші напрямки. Йде війна резервів по всій ділянці фронту».

ЗСУ звільнили нові території біля РоботиногоЗСУ звільнили нові території біля Роботиного

ЗСУ звільнили нові території біля Роботиного


Джерело


Поділитися