Атака росіян на термінал “Нової пошти” у Харківській області: вранці у реанімації помер 29-річний поранений

Число загиблих внаслідок ракетної аки, проведеної російськими збройними силами за терміналом “Нової пошти” в Харківській області, збільшилося до восьми людей – пішов із життя в лікарні 29-річний постраждалий.

Про це повідомили на сторінці Харківської обласної прокуратури у .

Чоловік помер уранці сьогодні, 3 листопада.

“На жаль, сьогодні вранці в лікарні помер 29-річний чоловік, який був поранений 21 жовтня в результі ракетного удару окупантів по терміналу “Нової пошти”. Сном на сьогодні вже відомо про 8 загиблих 15 поранених”, – зазначили у прокуратурі додали, що слідство продовжується.

Водночас, голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов у своєму Telegram-каналі зазначив, що 29-річний працівник “Нової пошти” перебував на лікуванні в реанімації.

На сьогодні у лікарні перебувають 7 постраждалих: 6 у хірургії 1 нейрохірургії. Сн пацієнтів сбільний“, – повідомив він.

Нагадаємо, що російські військові увечері 21 жовтня акували Харківщину ракеми. Відомо, що ворог потрапив до терміналу “Нової пошти”. На жаль, є загиблі.

Пізніше Синегубов розповів, що всі 6 загиблих 14 постраждалих внаслідок удару окупантів – це працівники “Нової пошти”, які перебували всередині терміналу. На місці аки йде розбір завалів.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху