Британська розвідка: росія набирає жінок у ПВК для відправки на війну проти України

Британська розвідка: росія набирає жінок у ПВК для відправки на війну проти України

Приватна військова компанія “Редут” ініціює вербування жінок для участі в бойових діях в Україні. Ця організація підтримується державою має зв’язки з військовою розвідкою.

Інформація була оприлюднена Міністерством оборони Великої Бринії на їхньому Twitter.

Бальйон “Борз”, що формується в росії, входить до складу ПВК “Редут” і, ймовірно, фінансується Головним розвідувальним управлінням (ГРУ) РФ.

Зафіксовано випадки вербування жінок до цього бальйону, які закликаються приєднатися до нього для виконання роботи снайперів операторів безпілотних лільних апаратів, що свідчить про розширення їх функціоналу.

Бринська розвідка згадує, що глава Міністерства оборони рф Сергій Шойгу у березні цього року оголосив про наявність 1100 жінок, розміщених в Україні, що сновить близько 0,3% від загального особового складу російської армії.

За словами рекламної інформації “Реду”, в даний момент їхні обов’язки включають в себе в основному медичне обслуговування громадське харчування. Бринська оборонна влада висловлює сумнів, чи офіційні російські збройні сили будуть наслідувати цей приклад і відкривати більше бойових посад для жінок.

Нагадаємо, у Підмосков’ї дружини мобілізованих окупантів записали звернення до президен рф володимира путіна і міністра оборони рф Сергія Шойгу.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися