Функціонер чи корупціонер? Будівництво маєтку для віце-президента УАФ Костюченка триває під Києвом – відео

Під Києвом триває будівництво маєтку першого віце-президент Української асоціації футболу (УАФ) Вадима Костюченко, якому нещодавно інкримінували кримінальну справу пов’язану з підробкою документів чи їх викорисння.

Відео-підтвердження продовження будівельних робіт було опубліковано в Telegram-каналі “СтопКору”.

“Знаходимось в селі Вишеньки, біля будинку першого віце-президен Асоціації футболу України Вадима Костюченка. Бачимо, що війна вже майже другий рік в країні, але в ких людей грошей висчає, вони повним ходом продовжують будівництво”, – повідомив журналіст Роман Литвин, прибувши на будівництво разом зі знімальною групою.

На відео можна побачити покинуту на дорозі техніку, а саме бетонозмішувальний апарат лопати, якими, ймовірно, до приїзду “СтопКору” покинули наймані працівники. Судячи з вигляду будівлі, лише нещодавно було проведено роботи з оформлення фасаду.


Функціонер чи корупціонер? Будівництво маєтку для віце-президен УАФ Костюченка триває під Києвом – відео

кож помітити, що дорога до маєтку була нещодавно опрацьована грейдером – це свідчить про те, що незабаром тут планують вкладати асфальтне покриття.

“Його (ред. Костюченка) підозрюють разом з Павелко (ред. очільник УАФ) у розкладанні коштів на футбольні поля – бачимо куди саме ці кошти пішли”,додав він.

Побачивши знімальну групу, невідомі викликали ДФТГ (Добровольче формування територіальної громади). Втім, ті з’ясували, що журналісти нічого не порушили покинули місце подій.


Вадим Костюченко

“Самого Костюченка не засли, але дізнались що Костюченко приїжджає раз на тиждень на новій Ауді 0001”,розказує журналіст Роман Литвин.

Не менше цікавим є те, що зважаючи на зв’язок з скандальним головою УАФ Андрієм Павелко, сам пан Костюченко кож є обвинуваченим в кримінальній справі.

За даними додатку Судові засідання реєстр LV”, де зібрана інформація з судових розслідувань, на віце-президенту УАФ інкримінували справу через підробку чи розповсюдження документів. Інформаціє про це є у загальному доступі, тож перевірити це зможе кожен лише вівши ім’я прізвище. 

Згідно з отриманою в додатку інформацією, справа Костюченка розглядається Печерським районним судом міс Києва, а засідання має відбутися 16.01.2024. 


Костюченко

Нагадаємо, попередньо, ЗМІ вже повідомляли про скандальне будівництво котеджу пана Костюченка, який розшований у селі Вишеньки Бориспільського району Київської області, де вартість маєтків сртує від кількох мільйонів гривень і доходить до мільйонів доларів.

Журналісти пов’язують будівництво зі справою “Завода Павелко” із виробництва штучної трави і будівництва за державні гроші із завищенням вартості футбольних майданчиків, де фігурував і Вадим Костюченко, яким згодом зацікавились в НАБУ.


Функціонер чи корупціонер? Будівництво маєтку для віце-президен УАФ Костюченка триває під Києвом – відео

“Саме Вадим Костюченко був підписантом договорів про купівлю земельних ділянок для бази національних збірних у Княжичах, де за договором сума була 8 млн грн, а у FIFA на ці потреби просили 2,5 мільйони доларів”, – писало видання ЮНІАН.

Тоді, екс віце-президент ФФУ Олександр Бандурко заявив, що кошти повинні були використовуватись на розбудівлю бази, але потім вони були перекинуті на щось інше. А от будинок Костюченка у Вишеньках вже добудовується, що ймовірно може свідчити про те, куди насправді поділися кошти з бюджету.

Як повідомлялось раніше, проти самого пана Андрія Павелко, який наразі перебуває у СІЗО, відкрито біля 10 карних справ, пов’язаних із зловживаннями у сфері спорту.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху