Генерал Наєв привітав артилеристів з професійним святом

Командувач  Операцій об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв привів військових з Днем інженерних військ і Днем ракетних військ і артилерії теплими вдячними словами.

Привіння опубліковане на сторінці фейсбук командувача.

м він зазначив, що на сучасному епі збройного протистояння ефективне ведення бойових дій в умовах наступу оборони сє можливим завдяки могутній підтримці військових. Високий рівень підготовки майстерності військових є основою для зросння їх потужностей з кожним успішним кроком вперед.

За отриманим бойовим досвідом володінням новітніми зразками озброєння техніки у війні з російськими окупанми, Командувач відзначив українських військових як одних з найкращих у світі.

Він кож підкреслив, що вміння, наполегливість вмотивованість воїнів-артилеристів вразили весь світ. Артилерійський вогонь ракетні удари вносять величезний внесок до знищення ворожих угруповань, наближаючи нашу перемогу.

Наєв кож висловив подяку військовим інженерам, які часто першими вступають в небезпечні ситуації, прокладаючи безпечні проходи знешкоджуючи вибухові пристрої. Вони будують переправи фортифікаційні споруди, що допомагає нашим військам забезпечити безпеку успішне просування.

В завершенні свого привіння Командувач Сергій Наєв побажав родинам військових жити у добробуті достку, а майбутнє наших дітей наповнити радістю безтурботністю, як найкращим подарунком до Дня перемоги.

Нагадаємо, генерал Сергій Наєв поділився історію 24-річного військового “Мадари”, який попри свій юний вік вирішив боронити країну, навіть після поранення повернувся на передову.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху