На Авдіївському напрямку українські прикордонники уразили російський літак Су-25

На Авдіївському напрямку українські прикордонники уразили російський літак Су-25

На Авдіївському напрямку бійці підрозділу Державної прикордонної служби, які у складі сил оборони стримують аки росіян, 29 жовтня, знищили російський лік. Попередньо повідомляють, що це був штурмовик СУ-25.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в коменрі Українській Правді.

За його словами, розрахунок ПЗРК прикордонного підрозділу збив ворожий бойовий лік біля Авдіївки. За попередньою інформацією, це штурмовик СУ-25.

“Зенітна раке, випущена прикордонниками з переносного комплексу [ПЗРК], уразила повітряну ціль. Лік противника задимівся, почав втрачати висоту й зник за обрієм”,поділився подробицями Демченко.

Зазначимо, що в офіційному зведенні Генерального шбу ЗСУ за 29 жовтня, сном на 10:00 в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ “врія” на Авдіївському напрямку ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, але українські військовослужбовці стійко тримають оборону, завдаючи окупанм значних втрат.

“Безуспішними були наступальні дії противника в районах Кераміка, Новокалинового, Степового, Авдіївки, Тоненького, Опитного Донецької області, де підрозділи Сил оборони України відбили понад 15 ак ворога”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, 18 жовтня в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ “врія” було знищено ворожий лік Су-25 – кож повідомляють про частковий успіх на південь від Роботиного.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися