Начальник військової частини привласнив 3,5 млн грн, які виписав уявним підлеглим

На Дніпропетровщині винесено вирок начальнику відділення військової частини, який спільно з підлеглим привласнив 3,5 мільйона гривень “бойових” виплат для уявних військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

За обвинуваченням Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону, начальник відділення персоналу шбу військової частини визнаний винним у заволодінні майном в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

За це його засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення з конфіскацією майна. Крім того, його позбавлено права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю протягом двох років.

Під час судового розгляду прокурори довели, що засуджений його спільник, використовуючи особисті дані декількох громадян, фіктивно зарахували їх на військову службу включили до наказу для отримання коштів за їхню нібито участь у бойових діях.

Грошові кошти надходили на банківські рахунки, які були під їхнім контролем, і потім розподілялись між ними. ким чином вони заволоділи 3,5 млн гривень.

Матеріали стосовно спільника виділені в окреме кримінальне провадження, розслідування у якому ще триває.

Досудове розслідування здійснювало ДБР.

Нагадаємо, двоє правоохоронців за допомогою підробленого лис випросили цигарки для військових, які потім самі продавали.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху