Наєв показав, як на півночі країни працюють бійці мобільної вогневої групи (відео)

Наєв показав, як на півночі країни працюють бійці мобільної вогневої групи (відео)

У Північній операційній зоні бійці, захищаючи повітряний простір України, ефективно знищують як ворожі БпЛА, к і ракети. Військовослужбовці розповіли про особливості того, як діють і завдяки чому досягли високої результивності.

Відповідне відео у своєму на сайті Стопкор оприлюднив командувач Об’єднаними силами Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, екіпаж мобільної вогневої групи у складі її командира “Вацлава”, оператора ПЗРК Олександра стрільця-зенітника Володимира активно діє у Північній операційній зоні. м вони ефективно знищують ворожі БПЛА ракети, які окупанти зазвичай випускають уночі, швидко пристосовуючись до обсвин.

Як розповідають військові, під час однієї з ракетних ак вони змогли збити крилату ракету Х-101 з ПЗРК “Stinger”. Командир “Вацлав” каже, що ця техніка є дуже простою для освоєння нормально виконує посвлені завдання.

“Високу результивність екіпажеві вдалося досягнути завдяки злагодженості постійним тренуванням. Воїни високо оцінюють можливості свого озброєння, підтвердженням цьому є збиті засоби повітряного нападу противника”, – підписав відео Наєв.

Нагадаємо, що Уповноважений із захисту державної мови рас Кремінь підкреслив важливість дотримання державної мови в освітньому процесі. Зокрема, він зазначив, що перерва кож входить до структури освітнього процесу, тому вчителі учні повинні спілкуватися лише державною мовою.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися