Переписував майно морпорту на баланс адміністрації колаборанта Сальда: у Херсоні затримали адвоката-зрадника

Правоохоронці повідомили про підозру херсонському адвокату, який під час захоплення міс росіянами очолив окупаційне “БТІ” сприяв реєстрації українських підприємств у фіскальних органах рф.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

“За процесуального керівництва Херсонської обласної Херсонської окружної прокуратур 50-річному місцевому мешканцю повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). кож йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою”, – ідеться в повідомленні.

За даними правоохоронців, під час окупації росіянами Херсона підозрюваний добровільно обійняв посаду к званого “виконувача обов’язків начальника” в незаконно створеному органі на базі аналогічної української уснови – “Государственное унирное предприятие “Бюро технической инвенризации”. Як зазначають у СБУ, наявні дані вказують, що колаборан призначили на цю “посаду” за особистої протекції гауляйтера Сальда.

“Перебуваючи очільником окупаційного “БТІ”, фігурант займався “перереєстрацією” майна захопленого на той час Херсонського морського порту на “баланс” окупаційного “мінтранспорту рф”. кож він брав безпосередню участь у незаконній “інвенризації” місцевого комунального підприємства “Міське дорожнє управління” передачі окупанм його основних фондів”, – додають у Службі безпеки.

Варто зауважити, що кож зрадник займався підбором і працевлаштуванням співробітників, а кож організацією виплат зарплатні в російських рублях.

Правоохоронці наголошують: підозрюваний точно знав усвідомлював наслідки співпраці з росіянами, адже має свідоцтво щодо права займатися адвокатською діяльністю, відповідний сж юридичної практики, а кож володіє знаннями у галузі права.

Нагадаємо, що внаслідок обстрілу автобази в Херсоні постраждали двоє працівників, ущент знищено складські приміщення, пошкоджено щонайменше пів десятка транспортних засобів.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху