Підлегла Кличка “зливала” інформацію з бази даних системи “Безпечне місто”

Підлегла Кличка “зливала” інформацію з бази даних системи “Безпечне місто”

Одній з посадових осіб Комунального підприємства “Інформатика” Київської міської державної адміністрації повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації з обмеженим доступом, яка зберігалася в автоматизованих системах.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За даними розслідування, підозрювана, яка виконувала обов’язки генерального директора КП “Інформатика”, незаконно поширювала інформацію з обмеженим доступом, яка стосувалася “Комплексної системи відеоспостереження міс Києва”. Ця інформація включала дані щодо маршрутів руху транспортних засобів по місту Києву.

Конкретно, на прохання свого знайомого посадовиця передавала дані щодо схеми маршрутів руху конкретних транспортних засобів в місті Київ, а кож місця їхньої фіксації за допомогою системи відеоспостереження міс.

Наразі розглядається пиння щодо обрання запобіжного заходу підозрюваній проводиться подальше розслідування, в результі якого всновлюються інші обсвини цього правопорушення.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУНП у м. Києві за оперативного супроводу Управління з боротьби зі злочинами, пов’язаними з корупцією, в місті Києві Національної поліції України.

Зазначимо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку всновлена обвинувальним рішенням суду.

Нагадаємо, на будівництві Подільського мосту “розпилили” 104 млн грн: директору голові наглядової ради генпідрядної організації, а кож директору субпідрядної організації прокуратура Києва оголосила про підозри.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися