Поліцейський, який продавав особисті дані українців постане перед судом, – ДБР

Державне бюро розслідувань передало справу сумського правоохоронця, який разом з іншими підозрюваними створили спеціальний чат-бот, де торгували конфіденційною інформацією українців.

Про це 2 листопада повідомляє пресслужба ДБР.

За даними слідства, створивши спеціальний чат-бот для торгівлі особистими даними, підозрювані за гроші давали доступ усім бажаючі до інформацію фактично про будь-якого українця: від дат перетину ним кордону до придбання володіння майном.

“У взаємодії із ДВБ Нацполіції СБУ слідчі ДБР всновили, що в одній із соціальних мереж зловмисники створили спеціальний чат-бот, де торгували конфіденційною інформацією. За гроші всі охочі могли отримати відомості фактично про будь-якого громадянина України: від дат перетину ним державного кордону, до придбання володіння майном”,пишуть у пресслужбі.


ДБР

Вартість мінімальної інформації сновила 200 доларів. Оплату приймали у криптовалюті.

“кож популярністю серед клієнтів користувалася інформація про притягнення особи до адміністративної чи кримінальної відповідальності, місце реєстрації тощо”, додають у Бюро.

У ДБР стверджують, що особисту інформацію з правоохоронних баз отримував саме поліцейський із Сум, який і копіював конфіденційні дані. Наразі його звільнили з поліції.

Розслідування вже завершено, а справу направили до суду. Обвинуваченому загрожує тюремний термін до 6 років.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань повідомило про підозру в держзраді агенту кремля Руслану Сировому, який служив у Мукачівському прикордонному загоні.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху