Привласнили 13 млн на каретах “швидкої”: правоохоронці викрили тендерну схему у “Київмедспецтрансі”

Привласнили 13 млн на каретах “швидкої”: правоохоронці викрили тендерну схему у “Київмедспецтрансі”

В Києві розкрили схему привласнення бюджетних коштів на карех “швидкої медичної допомоги” у розмірі практично 13 мільйонів гривень. Судовий експерт, який прийняв хабар у вигляді безоплатного ремонту свого автомобіля, надав фіктивний експертний висновок в інтересах керівників КО “Київмедспецтранс”. Він обвинувачений в отриманні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури міс Києва.

Шевченківська окружна прокуратура міс Києва висунула обвинувачення судовому експерту згідно зі сттями 368-4 384 Кримінального кодексу України за обвинуваченням в наданні завідомо неправдивого висновку експер.

За даними слідства, керівництво КО “Київмедспецтранс” разом із директорами п’яти приватних фірм організували схему, що призвела до завдання майже 13 мільйонів гривень збитків державі. Ці фірми посчали автозапчастини для карет “швидкої допомоги” за завищеними цінами.

Учасники цієї схеми, з метою ухилення від кримінальної відповідальності, організували проведення неправдивих експертиз щодо вартості запчастин завданих збитків. Судовий експерт був залучений до цього шляхом надання йому безоплатного ремонту автомобіля на базі ремонтних майстерень КО “Київмедспецтранс”.

Після отримання підозри експерт співпрацював зі слідством, визнаючи свою вину уклавши угоду з прокурором щодо визнання вини. Наразі обвинувальний акт щодо експер разом із угодою направлено до суду для розгляду.

Чотирьом посадовцям КО “Київмедспецтранс” повідомлено про підозру за сттею 191 Кримінального кодексу України. Керівництво КО відсторонено від посад, і щодо них застосовано запобіжні заходи, включаючи тримання під вартою засви.

Нещодавно одній з посадових осіб Комунального підприємства “Інформатика” Київської міської державної адміністрації повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації з обмеженим доступом, яка зберігалася в автоматизованих системах.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися