Стали відомі подробиці вбивства сім’ї у Волновасі

У мережі повідомили, що росіяни 27 жовтня розстріляли у Волновасі сім’ю з 9 осіб. Вбивць затримали.

Як пише журналіст Денис Казанський, розстріляно родину на прізвище Капканець.

Вони зібралися разом на святкування Дня Народження 27 жовтня місцевої мешканки Налі Горкун. Напередодні її зять Андрій Капканець посварився з кадировцями, котрі намагалися віджати його будинок.

Сім’ю в окупованій Волновасі розстріляли військові 155-ї бригади Морської піхоти Тихоокеанського флоту Сніслав Рау Антон Сопов – росЗМІ

Кадировці вирішили помститися. Увірвалися прямо в розпал сімейного застілля вбили всіх присутніх, включаючи маленьких дітей.

“За даними джерела, одного з убивць взяли вдома – він проживав неподалік котеджу, в якому знайшли розстріляну сім’ю Капканець. Іншого обвинуваченого виявили трохи пізніше. На початкових слідчих діях Сопов і Рау зізналися, що хотіли поквитися тільки з чоловіками – Едуардом його сином. Олександром, які, нібито, їх образили. За словами затриманих, жінок і дітей вони вбили випадково, оскільки у темряві не змогли розпізнати жертв”, – пише російський Telegram-канал.

Нелюди-контрактники виступали зразково-показовими військовослужбовцями, про них знімали сюжети на телебаченні, їх вшановував особисто губернатор Камчатського краю.

Нагадаємо, що обвинувачені у вбивстві добровольця ДФТГ “Свобода” у Києві залишені під вартою,

Новина на сайті Стопкор

!

Прокрутка до верху