Три з п’яти: журналіст проінспектував дитячі майданчики на столичному Голосієво (відео)

На дитячих майданчиках Голосіївського району в Києві журналіст СтопКору Артем Ребров провів власний відеоогляд, досліджуючи їх сн. За резульми рейду він знайшов два майданчики, на прибудинковій території, які були побудовані 30 років тому. Вони досі стоять на тому ж самому місці можуть посвити під загрозу здоров’я дітей.

У деяких місцях обдерті лавочки, які вже давно ніхто не ремонтував. Гойдалки перекособочені небезпечні для дітей. Гірки серйозно пошкоджені, а це може призвести до травмування.

кож журналіст визнав невідповідності на щось давно побудованому об’єкті. В Голосіївському парку поруч з дитячими гойдалками гірками не висчає клумб доріжок. А це було достньо в плануванні цього місця.

Артем Ребров наголосив, що кий сн кож майданчиків створює небезпеку для дітей, існує ризик травм нещасних випадків. Він відзначив, що деякі майданчики вже були в розібраному сні, що ще більше знижує біль.

Щоправда, були й кі об’єкти – які не викликали жодних пинь – продумані якісно зроблені, вони фактично всновлені біля нових будинків житлових комплексів.

У результі свого рейду журналіст відмітив, що батьки сють перед пиннями, де їхні діти можуть безпечно гратися закликав уважніше перевіряти сн майданчиків у своєму районі.

“П’ять локацій – три гарних майданчики, добрий результ. Проте, якщо у вас біля будинку є майданчик, який в поганому сні, не дозволяйте своїм дітям грати на ньому. А кож якщо ви не знаєте, хто відповідає за експлуацію майданчика, телефонуйте на гарячу лінію звернення громадян 1551. Вам повідомити, хто має зайнятися реконструкцією – ЖЕК чи благоустрій”, – наголосив журналіст Артем Ребров.

Нагадаємо, депути прийшли з інспекцією до шахрайського кол-центру в Києві після публікації “СтопКору”.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху