У Дагестані, через пошуки євреїв місцевими жителями, в погромі аеропорту постраждало 10 людей

У Дагестані, через пошуки євреїв місцевими жителями, в погромі аеропорту постраждало 10 людей

В аеропорту Махачкали сотні дагеснців зібралися на місці прильоту рейсу Red Wings із Тель-Авіва, припускаючи, що туди прибули біженці з Ізраїлю. Свідки повідомляють про те, як натовп ламав паркан, загородження двері аеропорту, погрожуючи пасажирам цього рейсу.

Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на місцеві пабліки очевидців подій.

Пасажири з Тель-Авіва не виходили з ліка. кож натовп зупиняв автомобілі, що намагалися виїхати з аеропорту, і перевіряв паспорти пасажирів.

Місцеві органи повідомили, що аеропорт закрито до нормалізації ситуації, рейси перенесли на запасні злітні смуги, через проникнення невідомих осіб на перон.

Силовики прибули на місце лише тоді, коли натовп прорвався на злітну смугу, але не здійснили розгону.

Аеропорт Махачкали призупинив роботу до 6 листопада через ці події. Після того почались зіткнення натовпу з правоохоронцями. З’явилася інформація про 200 постраждалих осіб, включаючи 4 поліцейських, із різними травмами від каменів погромників. А кож повідомлялось про пограбування магазинів аеропорту.

У МОЗ Дагесну додали, що серед травмованих є як поліцейські, к і цивільні люди. За інформацією дагеснських ЗМІ, всі учасники заворушень пішли з території аеропорту.

Секрер Ради національної безпеки оборони України Олексій Данілов 30 жовтня прокоментував у мережі Х антисемітські акції в Росії.

На його думку, погром в аеропорту – частина російської антиізраїльської тенденції, яку схвалює влада країни-агресора.

Диктура, фашизм і націоналізм завжди крокують поруч з антисемітизмом: події в Махачкалі, обійми з ХАМАС, заборона діяльності СОХНУТ, брудні жарти путіна про євреїв — тенденція, що набирає сили, офіційної антиізраїльської позиції кремля. Жоден єврей чи громадянин Ізраїлю не може почуватися на росії в безпеці. Початок на росії чорносотенських погромів — пиння часу. росія однаково ненавидить всі народи, які обирають свободу“, – написав Данілов.

Нагадаємо, 28 жовтня міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен розпорядився відкликати ізраїльських дипломатичних предсвників із Туреччини після висутупу президен Ердогана на пропалестинському мітингу у Смбулі його заяв.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися