У Києві презентували книгу “На нулі”, написану у форматі листування

У Києві презентували книгу “На нулі”, написану у форматі листування

1 листопада в Києві відбулася презенція книжки “На нулі”, написана рівно за 40 днів у форматі листування. Авторами сли меценат і бізнесмен Євген Городецький і журналістка Налія Влащенко.

Редакція “СтопКору” побувала на заході дельніше дізналася про особливості презентованої книжки.


презенція книжки ''На нулі''

За словами пана Євгена, книжка на “На нулі”, ідея якої виникла споннно, створена у форматі листування складається з 17 його повідомлень і 17 – Налчиних. Автори писали одне одному на задані теми, розмірковуючи про 500 днів повномасшбної війни, розв’язаної рф на наших територіях. Під кожним листом Городецький кож залишав по власному віршу.

Меценат зазначив, що у книжці йдеться про перші дні повномасшбної війни рф у нашій державі, переживання українців, а кож історії його з Налією рідних і близьких.

“Тут є люди, які є в цій книжці. м є історії, які мені розповідали друзі. Я дуже сподіваюся, що люди знайдуть у наших лисх щось своє відчують”, – зазначив він.


книжка ''На нулі''

Варто зазначити, що книжка “На нулі” розпочинається з передмови розподілена на 17 розділів, кожен із яких містить по два листи – Євгена Налі, а кож ілюстрації. Вони розроблені художницею Поліною Мороз, яка нині проживає в Парижі. Городецький каже, що надіслав їй книжку, попросивши проглянути допомогти з оформленням. Поліна погодилася доєднатися до проєкту, зауваживши: втомилася пояснювати за кордоном, що відчувають насправді українці під час війни. к, вона зробила модерні ілюстрації, які чітко відповідають змісту книжки.


книжка ''На нулі''

Налія Влащенко кож розповіла й про інших людей, які займалися важливою роботою щодо створення книжки.

“Видавець Федоров – дуже смілива людина, до якої можна прийти з будь-якими тексми. Поліна Лаврова – ще один видавець. Усі ці люди роблять неоцінені речі для України, бо розквіт м, де є культура. кож мій незмінний редактор Тетяна Ковтун. Аня Шеск переклала на українську мову нашу книгу. Живою мовою, не літературною. Велика подяка цим людям”, – зауважила вона.


книжка ''На нулі''

За словами видавця Олега Федорова, процес співпраці з Налією Євгеном завжди проходить легко приємно, а вдалий результ є тому прикладом.

“Працювати завжди з Нашею Женею легко. Коли було пиння щодо ілюстрування, я побачив ці малюнки. Я не завжди думаю: якщо книга для дорослих, то м мають бути ілюстрації. Тут інший приклад. Багато зʼявилося щоденників війни, які пишуть люди. Але ка книжка, епістолярна я би сказав, – листування двох розумних людей на тлі перших 500 днів війни, – це явище”, – наголосив він.

Після виступу авторів інших осіб, задіяних у створенні книжки, гості заходу могли посвити пиння, які їх цікавили, і дельніше дізнатися делі пройденого шляху. Крім того, потім Городецький і Влащенко підписали подарували охочим екземпляри книги зробили спільні фото.

Нагадаємо, що 24 жовтня в одному зі столичних ресторанів відбувся масшбний благодійний аукціон, на якому зібрали понад 2 мільйони гривень. Кошти підуть на допомогу дітям-переселенцям з Херсонщини українським захисникам. Крім того, у межах заходу воїнам ЗСУ передали пікап.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися