В росії спалили авто гендиректора заводу з виготовлення боєголовок для ракет, – ГУР

Партизани спалили автомобіль Ігоря Кузнєцова – генерального директора компанії “ГосНИИмаш”, яка займається виробництвом боєголовок для російських ракет.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, опублікувавши інформацію на офіційному сайті ГУР МО.

Згідно з інформацією ГУР, в ніч на 3 листопада у російському місті Нижній Новгород партизани спалили автомобіль Volvo XC90 з реєстраційним номером Н622НН 152. Власником автівки є Ігорь Кузнєцов – громадянин росії, генеральний директор акціонерного товариства “ГосНИИмаш”.


ГУР МО

“Вказане підприємство ― провідне у сфері розробки виготовлення бойових частин для російських ракет, якими терористична москва завдає ударів по об’єкх в Україні”,повідомляють у ГУР МО.

Акцію спалення особистого автомобіля гендиректора здійснили предсвники руху опору.


ГУР МО

“Кожен причетний до воєнних злочинів, убивств українців руйнувань інфраструктури нашої держави ніколи і ніде не зможе почуватись у безпеці”,додають у пресслужбі.

Нагадаємо, Головне управління розвідки 26 жовтня повідомляло, що в тимчасово окупованому Бердянську підірвали чотирьох предсвників російської ФСБ.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху