В Україні з’явиться державний реєстр домашніх тварин, – Мінцифри

В Україні з’явиться державний реєстр домашніх тварин, – Мінцифри

В Україні незабаром працюватиме Єдиний державний реєстр домашніх тварин, завдяки якому буде спрощено систему отримання документів для тварин створено умови для адапції до міжнародних сндартів.

Про це було повідомлено 3 листопада на сторінці Міністерства цифрової трансформації у .

Повідомляється, що Уряд ухвалив поснову щодо створення Єдиного державного реєстру домашніх тварин — собак котів. Завдяки цьому, відтепер опис тварин, інформація про вакцинацію, стерилізацію інші дані міститимуться в електронному реєстрі.

“Це спростить отримання документів для тварин допоможе адаптувати українське законодавство до міжнародних сндартів”,повідомляють у Мінцифрі.

У Міністерстві кож заявили, що реєстр допоможе зменшити кількість безпритульних тварин.

Тож додамо, що сном на лютий 2023 року, через повномасшбне вторгнення РФ в Україну у притулках кількість бездомних тварин збільшилася на 60% від початку 2022 року.

Зазначимо, що проєкт створено з ініціативи Міністерство аграрної політики продовольства України й Державної служби України з пинь безпечності харчових продуктів захисту споживачів і здійснюється за участі Міністерства цифрової трансформації України.

Як повідомлялось раніше, на Черкащині, у місті Чигирин, літня жінка на ім’я Оксана Попович власним коштом рятує безпритульних котів і собак лікує їх від важких захворювань.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися