З 1 листопада в Україні змінюються правила виплат для ВПО

Починаючи з 1 листопада за оформленням допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб снуться зміни в отриманні виплат.

Про це повідомили Факти.

З листопада в органи соцзахисту повинна звертись лише одна особа від усієї родини, а не кожен її член окремо, як було раніше.

Зазначається, що ці нововведення стосуються лише внутрішніх переселенців, які вперше зверються по допомогу до держави. Усім іншим 1 серпня виплати автоматично продовжили до кінця січня 2024-го, після чого їх мають переглянути.

За оформленням допомоги для ВПО повинна звертись лише одна особа від усієї родини, а не кожен її член окремо, як було раніше.

Сном на сьогодні в Україні зареєстровано понад 2,5 млн внутрішньо переміщених осіб, які отримують соціальні виплати з державного бюджету. Наразі виплати “біженцям” є другою за обсягом сттею видатків після оборони.

Наразі допомога для осіб з інвалідністю дітей ВПО сновить 3 тис. грн, а для інших осіб — 2 тис. грн. Допомога виплачується щомісяця 15 28 числа.

Нагадаємо, що допомога для внутрішньо переміщених осіб сновить:

для осіб з інвалідністю дітей — 3 тис. грн;

для інших осіб — 2 тис. грн.

Щоб продовжувати отримувати виплати, не потрібно знову звертися до центрів соціальної підтримки – все робиться автоматично.

Раніше ми писали, що ЗСУ уразили об’єкт російської ППО у Криму: 17 окупантів постраждали.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху