“Зникнення” 4 млн грн під час ремонту футбольного поля: у Києві судитимуть директора спортивної школи

“Зникнення” 4 млн грн під час ремонту футбольного поля: у Києві судитимуть директора спортивної школи

Прокуратура столиці висунула звинувачення на адресу директора спортивної школи за сттею про службову недбалість, яка призвела до збитків у розмірі 4 мільйонів гривень на реконструкції футбольного поля. За це йому загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до п’яти років.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, між Дитячо-юнацькою спортивною школою “Атлет” підрядною організацією було укладено договір на капільний ремонт футбольного поля у Дарницькому районі столиці.

“Керівник підрядної організації вніс до актів виконаних робіт недостовірні відомості про сн виконання робіт. У свою чергу директор школи, не перевіривши якість повноту виконаних робіт, підписав ці документи, що сло підсвою для перерахування на рахунки підрядника 8,8 млн гривень”, – говориться у повідомленні.

Зазначається, що експертні дослідження показали, що обсяги фактично виконаних робіт завищені. кож при їх виконанні допущено низку суттєвих порушень. Збитки, завдані столичному бюджету, сновлять понад 4 млн гривень.

Нагадаємо, що у Києві судитимуть жінку, яка на початку серпня здала в оренду студенм чужу квартиру, а виходячи з приміщення, вкрала телефон у дівчини. Зловмисниця обдурила їх на 5700 гривень.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися