ЗСУ просунулись в районі Кліщіївки та на лівому березі Херсонської області – ISW

Українські військові зараз перебувають у контролі над своїми позиціями активно продовжують свої операції на лівому березі Херсонської області.

За даними російських джерел, Збройні сили України здійснили аку в районі Пойма Піщанівки, а кож зрушили вперед у напрямку Кринок. Крім того, українські військові досягли успіху у північно-східній частині регіону Кліщіївки, перебуваючи на північний схід від залізничної колії.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Ситуація у Харківській Луганській областях

Геолокаційні кадри, опубліковані 2 листопада, показують, що російські війська нібито просувалися на захід від Орлянки (22 км на схід від Куп’янська).

Геншб ЗСУ повідомив, що російські війська безуспішно акували поблизу Сіньківки, Петропавлівки Іванівки, а поблизу Кремінного штурму не проводилися.

Російський “військор” стверджував, що війська рф продовжують акувати на захід від Сватового поблизу Макіївки і на північний схід від Куп’янська, і що не було жодних серйозних змін біля Торського.

Російське формування “Російський Легіон” стверджує, що бойова активність на Куп’янському напрямі залишається низькою, незважаючи на покращення погодних умов.

Російський військовий блогер стверджував, що бої на лінії Куп’янськ-Сватове мають позиційний характер і що українські сили періодично контракують на цій лінії.

На кадрах, опублікованих 1 листопада, видно, що нещодавно на Куп’янському напрямі російські війська втратили сім нків БМП.

Бої у Донецькій області

Геолокаційні кадри, опубліковані 1 листопада, показують, що українські сили просунулися далі на північний схід від залізничної колії в районі Кліщіївки. Геншб ЗСУ повідомив, що українські війська продовжували наступальні дії на південь від Бахму.

Російський “військор” стверджував, що українські сили проривають російську оборону на схід від Андріївки.

Геншб України повідомив, що російські війська зробили 15 невдалих спроб відновити втрачені позиції у Хромового, Кліщіївки Андріївки і що українські війська відобразили російські штурми поблизу Південного.

Спікер українського врійського угруповання військ полковник Олександр Штупун заявив, що російські війська акують у районі Авдіївки переважно невеликими групами піхоти. Він додав, що темп бойових дій росіян під Авдіївкою знижується, тому що російські сили перегруповуються і потребують підкріплення.

Голова Авдіївської міської військової адміністрації Вілій Барабаш заявив, що російські війська зосереджують зусилля на північному фланзі Авдіївки ведуть послідовні штурмові дії, незважаючи на сильні дощі у цьому районі.

Український військовий спостерігач заявив, що російські сили нібито перетнули залізничну колію поблизу Степового і готуються акувати з цих щойно захоплених позицій Авдіївський коксохімічний завод.

Російський “військор” стверджував, що війська рф завдали комбінованих ракетно-повітряних ударів по Авдіївському коксохімічному заводу 1 листопада, але зазначив, що українська протиповітряна оборона заважає російським військам завдати потужних ударів по цьому району.

У районі Авдіївки 2 листопада українські сили не проводили заявлених чи підтверджених контрударів.

Геншб ЗСУ повідомив, що українські сили відобразили понад 20 російських штурмів поблизу Мар’їнки.

Президент України Володимир Зеленський 2 листопада заявив, що українські війська відобразили російські штурми на Вугледарському напрямку і що під час ак війська Росії втратили десятки одиниць військової техніки.

“Південна вісь”

Український Геншб повідомив, що російські війська безуспішно акували поблизу Сромайорського (9 км на південь від Великої Новосілки).

Російські джерела стверджували 1 і 2 листопада, що українські війська просунулися на захід від Роботино і в напрямку Мирного.

Український Геншб повідомив, що російські війська здійснили невдалі аки поблизу Роботиного. Російські джерела, включаючи Міноборони Росії, стверджували, що українські війська нібито завдали удару з безпілотників поблизу Енергодару.

Повідомляється, що українські війська утримують позиції продовжують наступальні дії на східному (лівому) березі Херсонської області. Російські “військори” стверджували, що українські війська акували поблизу Заплави Піщанівки (13 км на південний схід від Херсона 3 км від Дніпра) і просунулися поблизу Кринок.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що українські сили утримують позиції поблизу Кринок Антонівського автомобільного залізничного мостів.

Він додав, що угруповання російських військ на Херсонському напрямку складається з 8 бригад, 17 полків, 8 бальйонів 4 загонів бальйонного рівня, включаючи БАРС (Бойовий резерв російської федерації) підрозділи “Шторм-С”, а російські резерви на цьому напрямі включають 2 мотострілкові полиці 2 запасні мотострілкові бальйони.

Нагадаємо, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський заявив, що в районі Бахму противник суттєво посилив своє угруповання і перейшов від оборони до активних дій.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху