Звільнений мер Атрошенко став почесним громадянином Чернігова і отримає стипендію від міста

На сесії Чернігівської міської ради, яка відбулася 1 листопада, ухвалили рішення щодо присвоєння звання “Почесний громадянин Чернігова” п’ятьом особам. Це звання отримали колишній міський голова Владислав Атрошенко, бійці 1-ї нкової бригади Артур Олефіренко, Микола Стефурак і Олексій Приходько, а кож завідувач ортопедичного відділення КНП “Чернігівська міська лікарня №2” Володимир Фриз.

Про це інформують кореспонденти Суспільного.

За цю ініціативу голосували депути під час сесії. Хоча деякі з них пропонували голосувати за присвоєння звання кожній особі окремо, рішення прийняли щодо всіх одночасно.

Правозахисник Олександр Гашпар висловив занепокоєння щодо можливого конфлікту інтересів, якщо депути “Рідного дому” голосують за Владислава Атрошенка, а кож стосовно можливих пільг для колишнього міського голови. Однак в.о. міського голови Олександр Ломако відзначив, що Атрошенко не отримає жодних пільг.

Олександр Ломако підкреслив, що завдяки діям претендентів на почесне звання, місто змогло існувати розвиватися під час війни.

кож Владислав Атрошенко був відзначений за його внесок у розвиток міс організацію функціонування під час активних воєнних дій.

Відповідно до Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міс Чернігова” це звання є найвищою відзнакою територіальної громади міс. Воно присвоюється громадянам України інших держав, які своєю професійною громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міс, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, к і на міжнародному рівні“, — повідомляє міська рада.

Тим, кому присвоюється звання “Почесний громадянин міс Чернігова”, вручається диплом нагрудний знак. кож надається одноразова грошова винагорода у розмірі десяти мінімальних заробітних плат (67 000 гривень, — ред.), всновлених нормативно-правовими акми сном на 1 січня року, в якому надано звання. У разі посмертного присвоєння одноразова грошова винагорода надається спадкоємцям.

За інформацією на сайті міськради, звання “Почесний громадянин Чернігова”, сном на 21 вересня 2022 року присвоїли 23 людям.

Нагадаємо, за е-декларацією 2015 року Владислав Атрошенко увійшов до десятки найзаможніших депутів ВРУ, заробивши 34 млн гривень. Після відсторонення Владислава Атрошенка Чернігів тимчасово очолив його заступник Олександр Ломако: місцеві ЗМІ закидають молодому політику ймовірний підкуп виборців можливі зв’язки з рф.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху