Ситуація на Донецькому напрямку. За повідомленнями жителів Петра…

Ситуація у Донецькому напрямку.

За повідомленнями мешканців Петрівського та Кіровського районів окупованого Донецька, у місцях дислокації російських військ триває накопичення живої сили та військової техніки. Коли ЗСУ стояли в Мар'їнці, практично всі переміщення російських військ проводилися здебільшого у нічний час і всіляко маскувались. Зараз російські війська переміщуються майже відкрито.

Солдати окупаційної армії вважають, що вони «перебувають удома і ховатися «від своїх» нема чого». За їхніми розмовами, росіяни очікують на завершення періоду відпусток, ротацій, поповнення та передислокацій. До 10 квітня має бути необхідна кількість військ та техніки, здатної зламати лінію оборони ЗСУ.

Вони нібито добре обізнані, що ВСУ не має снарядів на всьому протязі «донецької ділянки» лінії фронту, не вистачає особового складу, немає ППО та засобів поразки російських літаків та БПЛА. ЗСУ нібито «виснажені, великий некомплект, не вистачає техніки та боєприпасів, але б'ються, як чорти. Росіяни скаржаться, що «ми вже прямим наведенням з танків б'ємо за їхніми позиціями, а у них навіть нема чим відповісти». Ось цією ситуацією вони хочуть скористатися.

Якщо дозволить погода, то 10-15.04 російські війська мають намір перейти у наступ. Точне місце не відоме, кажуть: «Та тут, під Донецьком».

Виходячи з їх розстановки сил під Донецьком, можна припустити, що це будуть дві найбільш критичні ділянки, де ворог суттєво просунувся вперед. Один із них Георгіївка-Перемога у напрямку Курахового. Просування там російських військ уздовж траси на Курахово, одразу створює загрозу нашим військам під Вугледаром. Другий: Первомайське-Тоненьке у напрямку на Карлівку. Їхня мета – вийти на трасу, що веде на Покровськ.

Не слід також забувати, що на північ від Донецька в районі сіл Красногорівка – Новобахмутівка розташовано два танкові полки росіян (80-й та 239-й) та 5 мотострілецьких бригад та полків росіян, готових рушити вздовж траси на Костянтинівку.

У Донецьку активно поширюються чутки, які просочуються в наші ЗМІ, про нібито «існуючу домовленість з українським керівництвом про здачу всієї Донецької області». Тому незабаром вся область буде захоплена. Чи не вірте. Це все інформаційно-психологічні вкидання російської пропаганди.

Наші війська тримають оборону і ніхто не має наміру відходити. Навряд чи зараз у ЗСУ знайдеться начальник, який готовий давати команди до відступу? Ніхто не має наміру віддавати росіянам свою землю. Там наші будинки. Там є могили наших предків. А де спочивають предки російських окупантів, які стверджують, що це їхня земля?

Про це повідомляє портал UAZMI, з посиланням на Телеграм-канал Вольнодумец

Прокрутка до верху