Батько восьми. 65-річний Алек Болдвін відповів, чи планує мати ще дітей

Батько восьми. 65-річний Алек Болдвін відповів, чи планує мати ще дітей

Американський актор Алек Болдвін, який може постати перед судом через загибель на знімальному майданчику українки Галини Гатчинс, батько восьми дітей, відповів, чи збирається мати ще дітей.

В черговому епізоді телешоу SiriusXM Let’s Talk Off Camera Алек Болдвін відповів на запитання ведучої Келлі Ріпи, чи планують вони з дружиною мати в майбутньому ще дітей, передає NV, інформує UAZMI.

«Я закінчив. Я все», — відповів Болдвін.

65-річний актор пояснив Ріпі, що думав про своє фізичне здоров’я і поділився розмовою з лікарем перед нещодавньою операцією. Коли вони обговорювали ймовірність перерізання нерву, який проходить біля його тазу, він пожартував: «О, ви можете просто вирвати це, якщо хочете. Просто візьміть цей нерв, візьміть плоскогубці і просто витягніть його під час операції, тому що мені це більше не потрібно».

І додав: «Так. Ми закінчили».

На запитання, чи завжди він мріяв провелику сім’ю, Болдвін відповів запереченням. Він зізнався, що вважає, що він і його дружина Хіларія «були божевільними».

Він розповів, що в міру того, як їхні діти росли, пара зазначала: «Чи не було б добре мати ще одну дитину? Давай народимо ще одну дитину. Це вже не дитина. Це малюк. Давай ще одну останню. Давай назвемо цю дитину Ultimo (в перекладі з італійської останній)».

На сьогоднішній день у Алека Болдвіна вісім дітей. Сім з них народилося в шлюбі з Хіларією Болдвін — Кармен Габріелла (10 років), Рафаель Томас (8 років), Леонардо Енджел Чарльз (7 років), Ромео Алехандро Девід (5 років), Едуардо Пао Лукас (3 роки), Марія Лусія Вікторія (2 роки) і Іларія Каталіна Ірена (14 місяців). Також в нього є 27-річна донька Айленд Болдвін, яка народилася в шлюбі з Кім Бейсінгер.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Поділитися