Данілов про статтю Time: Правоохоронці мають сказати, що це за “аноніми” з ОП, які не вірять у перемогу України

 Данілов про статтю Time: Правоохоронці мають сказати, що це за "аноніми" з ОП, які не вірять у перемогу УкраїниОлексій Данілов  

Після резонансної статті Time секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що правоохоронні органи повинні з’ясувати, хто саме з оточення президента Володимира Зеленського не вірить у перемогу України у повномасштабній війні.

Про це він сказав в етері УП Live, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

За словами Данілова, автор матеріалу Саймон Шустер не володіє справжньою інформацією, повʼязаною з проведеннями Ставки верховного головнокомандувача чи засідань військового кабінету, а те, що він описав, «у коридорах влади не відбувається».

«Я не розумію, звідки автор бере оці речі. У мене оця анонімність [неназваних джерел] викликає багато питань. Якщо в тебе є якась позиція, якщо ти вважаєш, що наша країна не може здобути перемогу, то ти не маєш права перебувати біля нашого президента», — наголосив секретар РНБО.

Він вважає, що відповідні органи мають дати відповідь, «що це за „аноніми“» з ОП, які оточують Зеленського, але не вірять у перемогу.

Також, на думку Данілова, журналіст користується наративами стосовно втрат України у війні й написане «не відповідає дійсності». Він наголосив: головне зробити так, «щоб такі публікації не шкодили нашій країні».

30 жовтня американський журнал Time вийшов з передовицею про виклики, з якими Україна стикається перед другою зимою повномасштабної війни. Стаття побудована на інтерв’ю з Зеленським та на цитатах анонімних джерел з його оточення.

Зокрема в ній ідеться, що Зеленський почувається зрадженим союзниками, але продовжує вірити в перемогу; «втому від війни» та візит до США, після якого президент був «злим». Також журналіст пише, що перед зимою в Україні нібито хочуть звільнити одного з міністрів і генерала, який «відповідає за контрнаступ».

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Прокрутка до верху