“До Боді не пускають”: Нікітюк розповіла про стан ведучого “Хто зверху?”

"До Боді не пускають": Нікітюк розповіла про стан ведучого "Хто зверху?"Богдан Шелудяк

Ведуча шоу “Хто зверху?” Леся Нікітюк розповіла стан про свого колегу – блогера Богдана Шелудяка. Учора артист розповів, що у нього діагностували синдром Гієна-Барре. Нині ж Нікітюк повідомила, чому не може прийти до нього у лікарню.

Як повідомляє РБК-Україна (проект Styler), про це ведуча розповіла у Stories свого Instagram, інформує UAINFO.org.

Що відомо про стан Шелудяка

На тлі того, що ведучий перебував у лікарні, його зіркову колегу почали питати, чому ж вона не хоче поїхати до нього. Нікітюк вирішила прояснити ситуацію та пояснити усе своїм підписникам.

Ведуча розповіла, що не може побачити Шелудяка, адже її банально не пустили б до палати. За словами Нікітюк, у блогера дуже слабкий імунітет.

“Друзі, для тих, хто дійсно переживає і розуміє, не пише всяку х*йню в коментах, скажу, що поки до Боді не пускають. В нього дуже слабкий імунітет. Ми чекаємо”, – розповіла артистка.

"До Боді не пускають": Нікітюк розповіла про стан ведучого "Хто зверху?"Нікітюк повідомила про стан Шелудяка (скріншот)

Діагноз ведучого “Хто зверху”

Нагадаємо, учора Шелудяк розповів, що лікарі поставили йому рідкісний діагноз – синдром Гійєна-Барре. Ведучий розповів, що нині він дуже повільно розмовляє та не може повноцінно керувати власним тілом. Артист звернувся до фанів та попросив їх піклуватися про їхнє здоров’я. 

Підступна хвороба, яку діагностували у Шелудяка, може виникати у 1-2 пацієнтів зі 100 тисяч, у більшості випадків розвивається після того, як в організм потрапляє вірусна або ж бактеріальна інфекція. Після цього імунна система починає буквально “атакувати” власний організм.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Прокрутка до верху